Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom kibeszél az anyjának...

A párom kibeszél az anyjának olyan mint ha vele élne egy parkapcsolatot én meg lennek az utolsok kozott avagy " A cseléd " szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan helyzetbe vagyok ahol az anyos kicsit sunyi. 4 éve vagyok a párommal, és eléggé ki tudtam ismerni az annyát mivel tobbszor is laktam vele . Akkor elkezdem ismét arra szorúltunk hogy ossze koltozzek a lehendőbeli anyosómmal hozzateszem volt egy fogadalmam “SOHA TÖBBET NEM LAKOK ANYOSSAl” legyen az arany vagy ezüst de az élet erre kenyszeritett .na szóval sajnáltatja magát egyfolytába pl neki jaj de faj ez a testresze jaj de fáj az a testrészre . Szol a paromnak vagjon fat a parom mondja neki, hogy mingyar erre ő kimegy fag fat es behozza nagy fulladozva a parom meg jaj de sajnalja szegenyt mivel az anyosom ezt hozza ki belole egyfolytaba a halálaval van hogy ha nem lennek majd mikor meghalok stb. Akarhova menni akarunk az anyát huzgalja magával egy 10 percunk nincs kettesbe . Ha az annya el megy itthonrol mar egy fel ora mulva szalad utánna, wenesbe is menni akartunk de anyuka is jonni akart és inkabb azt mondtam nincs kedvem . Van egy masik eset pl ha en mondom mennyunk moziba az a valsz ra hogy nem ha az annya mondja akkor mar egybol igen :D Ma volt ra egy pelda ossze vesztem a parommal es ha akartam hallani ha nem hallodtam hogy kibeszélt az annyának ! Én nem tudom most velem jár vagy az annyával ? :D véleményeket szeretnék elnézést a helyesirasi hibak miatt gyorsan akartam irni koszonom :) szerintetek ez normalis vagy csak en vagyok hülye ? :D

2018. jan. 16. 21:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd ott. Menekülj, amíg nem késő...


Az ilyen anyuci pici fia típus nem fog megváltozni. Mindig az anyja lesz az első. Nem derült ki, hogy van-e már gyereketek, de ha nincs, akkor ne is szülj neki, mert utána sem fog változni a helyzet, hidd el...

2018. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nincs még gyerekünk de terveztük. Úgy gondolod hogy a saját gyerekénél is előrébb tenné az annyát ? Mondjuk nem kizart ezen meg nem gondolkoztam .
2018. jan. 16. 21:49
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

Hát itt nem "siedtél", hanem alapból katasztrófa a helyesírásod. Ennek ellenére azt mondom, állj a pároddal szemben a sarkadra, és ne az anyós diktáljon, ha egyelőre ott kell laknotok, akkor sem.

Sokszor azt gondolom, hogy ilyen nincs. De ezek szerint mégis van.

2018. jan. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
70%

Legalább ne magyarázkodnál a helyesírási hibák miatt. Nem azért írsz így, mert siettél, hanem mert egy buta, aluliskolázott nő vagy.


Bezzeg "wenesbe" járni megvan az eszed. Az "annya"!


Elismerem, hogy tele a világ szemét, sunyi anyóssal, de ilyen tuskó menyekkel is, mint amilyen te vagy. Gondolkozz már el rajta, hogy talán ezért nem kedvel. Nem mindenkinek van energiája az ilyen műveletlen emberekhez, és elítélni se tudom érte, amiért nálad jobb nőt képzelne a fia mellé.


Persze, és biztos az a megoldás, hogy ilyen sz@r kapcsolatba gyereket vállalsz!

2018. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem is feltétlenül az, hogy előrébb tenné a gyereknél (megjegyzem, nem kizárt, mert ha téged háttérbe szorít ha az anyjáról van szó, akkor azt a gyereket, akit te szültél, miért ne?). Inkább az, hogy annyi kérdést olvasni itt arról, hogy egy gyerekkel kapcsolatos akármilyen kérdésben nem ért egyet a nő és az anyósa, és hogy melyiküknek van igaza, ki mond hülyeséget, ki túlozza el, stb. És ilyenkor mindig az az első kérdés, hogy "mit szólt ehhez a párod?" El tudod képzelni a te párodról, az alapján, amit itt leírtál, hogy valaha neked adjon igazat, és kiálljon melletted egy ilyen helyzetben...?


Persze nem ismerem anyósodat, nem tudom, mennyire van egyáltalán megindulva azért, hogy nagymama lehessen...de ha igen, és bele akar majd szólni a dolgokba, és a párod majd akkor is neki ad igazat, az még rosszabb lesz, mint a mostani helyzet.


Az emberek alapvetően nem változnak meg. Kisebb változások lehetnek, de senki nem bújik ki a bőréből. Ő sem fog.


(1. voltam)

2018. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Szólj a párodnak,hogy zavar,hogy mindig az anyjával foglalkozik. Ha nem javul a helyzet akkor azt javaslom keress egy másik pàrt,aki nem anyuci pici fia.
2018. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ki állok ezt tartom én is helyén valónak! Nem fog ki rajtam egy ilyen anyós típus. Csak épp van neki egy kicsi fia aki mondjuk úgy, hogy “KINYALJA A SE**Ét “ van még 3 fia minden ezt csinalja érzelmileg zsarolja őket de mivel a párom válalkozó rá jobban próbál hatni az elmúlt pár hónapba hisz nem rég keztuk. Volt olAn eset hogy el kellet menni a boltba azt rudni kwll a parom jogositvánnyal rendelkezik az annya ment a testvéréhez telibe leszarva azt hogy menni kellene.a boltba a párom zuhogó esőbe nem vitt el a boltba ! De fordított esetben ha mar egy kicsit csepereg az eső mar anYukának fogja a kis seggét és ületeri bw az autoba.
2018. jan. 16. 22:02
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Miért vagy vele? Van még elég white trash csávó...
2018. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

Haggyad ott a csába,menny külön, majd bódog lesz az annyàval.



Szerintem nem, ez nem normàlis. De hogy te hüle vagy-e? Bocs de az íràsképed alapjàn eléggé :D

2018. jan. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Kezdves kritizáló! Gyorsan írtam ! Ha nem vennéd észre próbálok nyugodtan írni és értelmesen mert most nem aza a helyzet hogy én nyugodtan gépelgessek. volt mikor külön éltünk és távolrol is irányítani akarta a fiát nem veszi észre a párom de nagymértéküen befolyásolja !

Érzelmileg zsarolja. Már többszőr kinyílvánítottam a véleményemet de szart se ért ha így fogalmazhatok . Bármit teszek csinalok semmi se jo nekik mint a királynő és a hercege akik befogtak egy nőt alatvalónak azt hozzátéve a párom kiszolgáltatja magát velem akár egy cd kell neki pár lépésről én aljak fel az ágyrol es agyam oda neki . Mert az ő csaladjában ez volt a szokas hogy az asszony kiszolgálja az embert arrol nem ia beszélve hogy mindent maga után hagy és anYós utánna kiabálva miért van kupi mondom a kedves fia ! Erre ő hát akkor itt is kupii lehetne . Könyőrgöm én nem csicskának jelentkeztem ! Hogy én mások alol ganézzak ha kell ha nem!

2018. jan. 16. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!