Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinájlak az anyós jelölte...

Mit csinájlak az anyós jelöltemmel?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a párommal, már vőlegényemmel, eleinte semmi probléma nem volt az anyukájával, aztán eltelt fél év, mindig ideges tipus volt de velem még az életben senki nem beszélt így. Üvöltözött, hogy milyen lusta vagyok, hogy egész nap nem csinálok semmit, már érti, hogy miért nem szeret a nagymamám. (Vizsgákra készültem lázas betegen).Ezután is volt még néhány szerintem undorítónak vélt mondtata felém, de nem foglalkoztam vele. Majd tegnap ismét robbant, mert ő csak azt veszi észre amit akar, délelött elment ameddig hazaért kipucoltam az egész házat csak éppen főzni nem maradt időm és azon volt felháborodva, hogy miért nem főztem. Mindenzt sűrű káromkodásokkal meghintve. Erre én mivel szépet már nem tudtam mondani nem mondtam semmit és emelt fővel, felöltöztem és elsétáltam, mert nem birtam tovább hallgatni a kedvesebbnél kedvesebb szavait.

2018. jan. 20. 09:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
éés be se tedd a lábad többé. VAGY. Mi lenne ha tájékoztatnád hogy mi mindent csináltál hátha észreveszi magát.
2018. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Miért laksz nála?
2018. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen egyszerű a megoldás....ne lakjál vele!!
2018. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Te náluk laksz?

Költözz vissza oda, ahol a fiú előtt laktál, és mikor összeházasodtok, költözzetek külön lakásba.

2018. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

Miért élsz velük? Költözzetek szépen külön a völegénykéddel, ha már.eljegyezni el tudott nem egész egy év járogatás után.

Ha már ilyen felnőttnek érzitek magatokat, vagy a fészrw kellett a gyűrű neked is villogni?

2018. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Mi egy percet sem laktunk egyikünk szüleinél sem.

Mondjuk van ahol el sem fértünk volna.

De inkább albi mint egy ilyen!

Remélem segítettem.

2018. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Meg van a no aldva! Fia eljegyezett, hazahozott egy lanyt nem egesz egy ev alatt. Gondolom mar csak egy bebi hianyzik a boldogsagahoz. Nem azzal van baja, hogy nem csinalsz meg valamit, hanem a szituval.
2018. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el, és elég lesz csak karácsonykor látni pár órára.
2018. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek a 7-essel. Odaköltöztél és gondolom senki nem kiváncsi rád a pasidon kívül, mégis ott laksz. Költözz el, nem látnak szívesen.

Mi ez a duma, hogy nem figyeltem rá? Ha engem szidnak nem tudok nem odafigyelni. Ti miért tesztek úgy mintha minden rendben lenne amikor láthatóan nem akarják, hogy ott legyél?

2018. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Após jelölt? Vőlegényed? Ők mit csinálnak ilyenkor?

Nekem nem is kellett az anyósommal élni mégis hasonlóan viselkedett.

Szerintem ez a lelki terror. Olyanokat mond amiről tudja, hogy fájni fog.

Ha el tudtok költözni az lenne a megoldás.

2018. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!