Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Első találkozás a barátom...

Első találkozás a barátom szüleivel egy bálban? 16l

Figyelt kérdés
a hétvégére barátom meghívott egy bálba ahol szülei is ott lesznek, viszont nekem még nem volt barátom és nem tudom, hogy illik ezt a bemutatkozós dolgot lerendezni. Adjak puszit a szüleinek vagy kézfogás vagy nem teljesen tudom mit illene vagy mi lenne már tolakodó.. kérlek segítsetek, nagyon izgulok, 16l

2018. jan. 23. 19:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Puszit :DDDD

semmit nem kell

Mond, hogy csókolom aztán ha kezet akarnak fogni, majd nyújtani fogják a kezüket.

2018. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
Simán adhatsz puszit is ha ők adnak,mem mindenki antiszociális.
2018. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
59%

Attól is függ hogy milyenek a szülei, elvárják a magázódást, vagy 1/1 mehet a tegezés és befogadóak. Tudnak róla hogy együtt vagytok, vagy meglepi? A puszit nem tartom rossz ötletnek, de ne vidd túlzásba. Várd meg amíg a srác bemutat nekik téged, és remélhetőleg minden megy magától. Nem kell izgulni! ;)


Én a barátnőm szüleivel hasonlóképp ismerkedtem meg, Muternak puszi, faternak baráti kézfogás. 3 éve vagyunk együtt. :) 19/F

2018. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%

Kézfogás és jo napot.


Ne csókolomozz, nem vagy dedos.

2018. jan. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

:)

attól függ. Az alapvető az szerintem szemkontaktus, köszönés és kézfogás.

Hogy rögvest tegeződtök e találd ki a korkülönbségből és az emberből amikor megpillantod.

Ölelkezés és puszi az teljesen egyénfüggő. Van aki el sem tudja képzelni az ilyesféle bemutatkozást nélkülük és van aki menekül előle.

De ezeket nyugodtan ráhagyhatod az idősebbekre. Hagyd, hogy ők vezessenek téged miként köszönnek.

Ha esetleg kicsit távolságtartónak éreznéd a bemutatkozást és jól elvagytok a bulin akkor még elköszönéskor bepótolhatod a puszilkodást.


Továbbá nyugodtan megkérdezheted a párodat is a tegezésről, meg a családi szokásaikról.

2018. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
tudják, hogy együtt vagyunk és az anyukája már nagyon meg szeretne ismerni legalábbis barátom ezt mondta és hogy sokat kérdezget felőlem :)
2018. jan. 23. 20:33
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell puszi, nem kell csókolomozni sem.

Köszönsz a napszaknak megfelelően, kedves vagy, kommunikatív (nem szófosó idióta), értelmes, és ennyi.

Nem kell túlkomplikálni.

2018. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Maradj csak a csókolomnál, vagy legalább kérdezd meg a pasid, hogy hogy szeretik a szülei. Az enyém a falra mászik a jónapotozástol
2018. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
11%

NEHOGY CSÓKOLOMOZZÁL MÁR, ÚR ISTEN, én szüleim leesnének a székről

16 évesek vagytok, 35-40 körüli szüleitek lehetnek?

Komolyan ilyen idősen valaki elvárja a csókolomozást egy 16 éves lánytól, aki 2 év múlva nagykorú? :D


26 vagyok, 5 éve még egy 16 évessel jártam ,szexeltem XD

kb 10 év múlva meg már egy 16 éves csókolommal köszöngessen nekem? Ti hülyék vagytok :D

2018. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
Hülye az anyád, aki ilyennek nevelt előző.
2018. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!