Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jövőbeli anyósom szentül...

Jövőbeli anyósom szentül hiszi, hogy ri**nc vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A párommal kezdenek komolyabbra fordulni a dolgok, az édesanyjának pedig pénteken volt a születésnapja, ezért elvitt magukhoz. Nem először voltam náluk, de külföldön dolgozok párommal, ezért régóta nem voltam náluk. Ezalatt az idő alatt lefogytam +felújítottam a ruhatáram, így pénteken egy ruhában (alatta volt harisnya) mentem anyós szülinapjára. Egyszer csak evés közbe kitört a mamából a sírás, hogy külföldön elk*rv*ltam, azért fogytam le, hogy több kliensem legyen és ezért mentem ruhában, hogy elszedjem a férjét. Köpni-nyelni nem tudtam párommal együtt, aki végül elmagyarázta az anyjának, hogy nem lettem utcaszéli. Hazamentünk, úgy tűnt, hogy az anyós megnyugodott, de ma felhívta páromat és hallottam, hogy arról kérdezi, hogy hogyan vagyok felöltözve és mondta a páromnak, hogy vigyázzon vele. Mit lehetne tenni ilyen nő ellen?

2018. jan. 28. 14:26
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
vigyázzon velem*
2018. jan. 28. 14:27
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell vele foglalkozni. Lehető legkevesebb időt kell együtt tölteni. Ennyi.
2018. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Nem mész oda többet. Párodnak is megmondod, hogy míg nem hajlandó bocsánatot kérni, addig nem mész. Őt tőle nem tiltod, de elvárod, hogy védjen meg. Legalább annyit mondjon legközelebb is, hogy erre nem kíváncsi, fejezze be, mert ő sem fog beszélni vele.
2018. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Hízz meg és legyél trampli. :DDDDD

(vagy ne foglalkozz vele)

A párod szerintem örül, hogy ápolt vagy.

2018. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Semmit. Kedves leendő anyósod meghibbant. Normális embereknél ilyen nem fordul elő, hogy mindenki kajál, majd a mamából minden előzmény nélkül kitör a hiszti. Szerintem felesleges ezen agyalnod, hogy mit lehet vele tenni. Nem kell vele fogalkozni, akámrmit változtatsz úgyis beleköt más dologba ne aggódj.
2018. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Időpontot kell kérni neki a pszichológusához.
2018. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Semmit, és ha a párod nem tette helyre az anyját, elgondolkozhatnál a "remek" kapcsolatodon is.
2018. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Próbálok vele nem foglalkozni, de a páromat hívogatja, hogy tartson szemmel. Először még röhejesnek találtuk, de kezd zavaró lenni. Ha meg párom rászól, akkor megsértődik és az én szüleimet hívja, hogy érzelmi zsarolásban tartom a fiát.
2018. jan. 28. 14:36
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Előbb-utóbb elcsitul. Nemtörődömnek kell lenni, ha foglalkoztok vele, soha nem fogja abbahagyni.
2018. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 szántóvető ***** válasza:
66%
ott helyben kellett volna a nyakába borítani a leveses fazekat majd zárótűz gyanánt megdobálni néhány székkel.
2018. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!