Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen volt az első találkozás?

Milyen volt az első találkozás?

Figyelt kérdés
Nem sokára találkozni fogok a jövendőbeli anyossal apossal.. kicsit nagyon félek!! Lányok kérlek írjátok meg nektek milyen volt?! Esetleg hogy most milyen a kapcsolatotok?

2018. jan. 28. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Semmi extra, köszöntünk, bemutatkoztunk, beszélgettünk. Most, 8 év elteltével már kimutatta a foga fehérjét, így csak a kislányom miatt találkozunk, de az első találkozástól szerintem ne félj. 😊
2018. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Furcsa volt de nagyon jól fogadtak. Remélem hogy jó viszonyt ápolni tudjuk miután megszuletik az unoka. Mert ilyen téren kicsit kotnyelesek
2018. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
92%
Nem volt semmi különös, anyós nyalt ezerrel, amikor elmentem meg kibeszélt és megpróbált negatív színben feltüntetni. Azóta se változott sokat, évente egyszer találkozunk de én is tudom hogy mire számítsak tőle meg ő is rájött hogy nem hagyom magam legyűrni. A vicc az, hogy van közös érdeklődési körünk meg minden szóval tök jól ellehetnénk ha nem a feudalizmusban élne.
2018. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
A lényeg az hogy nyitottan menj oda. Szerintem nem jó előtte meghallgatni mások anyós sztoriját mert utána tudat alatt is azt fogod nézni hogy ezt miért csinálta biztos ezért stb.
2018. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze nyitott vagyok! Csak mégis bennem van az az “izagalom” ami szerintem normalis! Es koszonom h megosztottatok a tapasztalataitokat
2018. jan. 29. 00:27
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva itt a gyk-n láttam először, hogy ez olyan különös dolog másoknak. Én mentem és kész, eszembe se jutott, hogy aggódjak vagy máshogy viselkedjek, mint ami jön.

A párom édesanyja (az apa már nem volt a képben, bár vele is találkoztam később, de csak egyszer-kétszer) jó fej volt, azóta is kedvelem, ő pedig a gyermekének tekint , már sajnos nem élő anyám helyett anyám :) Mázlista vagyok, tudom.


Nyugi, ők is emberek, a félelem pedig úgyse segít. S a párod is ott lesz :)

2018. jan. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös, köszöntem, bemutatkozunk, ennyi, nem is nagyon dumáltunk sokáig, ő ilyen típusú ember. De később, évek alatt egész jó viszony alakult ki köztünk, kedvelem, ő is kedvel. Jól kijövünk. 26/N
2018. jan. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon egymásra találtunk velük

vittünk nekik ajándékot

na gy yon kedvelem őket

2018. jan. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Exemnél hagyjuk, az anyja egy féltékeny idióta, aki ráadásul mindig-mindent iránítani akart.


A párom szülei ellenben kedvesek, gyorsan megtaláltuk a közös hangot, sokat beszélgetünk, mikor náluk vagyunk és hagynak élni minket.

2018. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Én nem izgultam túl a dolgot attól nem fog jobban szeretni. Csak önmagamat adtam, és úgy látszik ez bejött mert nagyon jó a viszonyunk, számíthatok rá mindenben már 4éve. Anyukám nyomdokaiba persze nem léphet senki (és nem is akar természetesen) de azért néha csinálunk közös programokat 😊


Egyik barátom anyukájával se volt baj. Sőt volt ahol az anyuka jobban szeretett mint a fia... szóval ne parázz

2018. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!