Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek én reagálom túl?...

Szerintetek én reagálom túl? Én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés
Tudom hogy bennem is van hiba! Párommal, 8 hónapos totyogó kisfiunkkal, és anyósommal élünk együtt. Ha páromat megkérem valamire hogy figyeljen oda a gyerek miatt bármire (pl ne hagyja a kulcsokat alacsonyan) az esetleg 99%-ában nincs is gond. Anyós viszont a dohányzó asztalon hagyja az ujságokat, szemüveget, tollat kupakostul, a kanapén tölti a cigiét, nem gyözöm porszívózni a dohányt, a gáztűzhelyre akasztja a konyharuhát amibe bele akar kapaszkodni a picur, hogy felálljon, a kanapé szélén hagyja az olvasó lámpát, a konyhában van egy cirka 160 magas virágállványa ami elég instabil saját bevallása szerint is, fürdő ajtót folyton nyitva hagyja, a sok vegyszer meg a földön van, és végig trappol lakáson kinti cipőben, csizmában. Én vagyok a beköltöző így rendben hogy én alkalmazkodok, de pici babáról van szó, akinn persze hogy rajt az ember szeme, de amit lehet előre kivédeni azt tegyük meg szerintem.

2018. jan. 30. 22:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Igazad van, de attòl még csak egy dolog segíthet : költözzetek el! A mi családunkban a saját gyereket a mi otthonunkban neveljük , nem az anyóséban ...
2018. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell a nyakára szülni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%

Én értem az aggodalmadat, de azért mert te költöztél be pici gyerekkel, még nem fog az anyósod megváltozni, és mindent megváltoztatni a saját lakásában.

Ezért szokták mondani, hogy más nyakára nem szabad szülni. Nem anyósod akar pici babát, így ő nem is igazán akarja a megszokásait megváltoztatni. Ami szintén érthető.

2018. jan. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
*Sohajt* Figyelj egy kozepkoru felnott embertol eleg hogy is mondjam...felesleges elvarni, hogy a szokasain valtoztasson. Ezek olyan aprosagok ami neki fel se tunik, neked szol csak a veszcsengo a fejedbe. Raadasul az o koraba, nem volt divat tulfelteni a gyereket. Lazits egy kicsit Te is. Nem vagyok idos, 22 eves, jo hulye kislany voltam kisagy racson probaltam kimaszni, gyufaval jatszottam meg ilyenek, de mint latod tuleltem, ha valoban nagy volt a baj persze vittek a korhazba, de azert anyam nem futott lelekszakadva utanam ha megindultam...
2018. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
El kellett volna költözni. Most tegyétek meg, amíg a kapcsolat az anyóssal tönkre nem megy.
2018. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

járókába tedd a gyereket a sima ketreces fajtába is és a sétálós fajtába, ha menni van kedve, az valamennyire távol tartja a dolgoktól.

[link]

[link]

2018. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Anyóssal együttélés sem most, sem az előző X ezer évben soha, semmilyen körülmények között nem működőképes, főként nem egészséges hosszú távon. Tulajdonképpen mikor képbe került a baba, a párodnak kellett volna lépéseket tenni az elköltözés ügyében, elvégre mégiscsak ő a férfi vagy mi, és neki kellene elszakadnia az anyjától mikor már saját családja van.
2018. jan. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
Tartsd a gyereked egy ketrecben akkor biztos nem lesz semmi baja! Te vagy hisztis! Gondolom még nem egyedül mászkál a lakásban,mivel írod figyelsz is rá. Ennyi erővel költözzetek egy tök üres lakásba,ennyire nem kéne aggódni szerintem. Az hogy elesik,a konyharuha miatt,és sír kicsit, attól nem lesz baja. A vegyszereket,meg ilyeneket mind gyerekzárasak,szóval esélytelen,hogy ennyi idősen kinyissa,a dohányt sem fogja megenni,meg azt is látná valaki. Szóval vicc ez, Te is voltál gyerek,és felnőttél,nálatok is voltak vegyszerek meg sütő,virágok,állványok gondolom,mégis élsz! Hagyjd azt a gyereket,hadd fedezze fel a lakást.
2018. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

"és végig trappol lakáson kinti cipőben, csizmában"


Megértem az aggodalmadat, de egy kisgyereket nem lehet búra alatt nevelni. Ő is kimegy az utcára, és játszik, és koszos dolgokat is a szájába vesz.

A férjed is felnőtt épségben.


Ettől függetlenül az alapvető balesetforrásokat meg kéne szüntetni, de nem értem, mi a baj az újsággal, szemüveggel és a nyitott fürdőajtóval.

Vidd fertőtlenített tisztaszobába a gyereket, ami egyben gumiszoba is, akkor teljesen biztonságban lesz.

2018. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Elég rendesen túlreagálod. Értem hogy óvod a picit ezzel semmi gond. Ez viszont azért erős túlzás úgy gondolom részedről. Ha a kést hagyná elől akkor értenem is, de ilyenek miatt kissé túlzás. Volt aki a járókat tanácsolta, ha ez kell ahhoz hogy megnyugodj jó ötlet. Konyharuha felakasztva na ez a hülyeség felsőfokon már.
2018. jan. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!