Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom anyja annyira utàl engem (értelmes ok nélkül, soha nem àrtottam neki), hogy màr a fia életét is elkezdte tönkre tenni. Párom már depressziós, az anyja ellene fordította az apját és az öccsét is. Az anyja mindig ilyen volt, de most nagyon durva dolgokat tesz. Én pedig nem tudom mit tehetnék. Ha vele maradok, lehet elveszíti a csalàdjàt. Ha elhagyom, azzal is àrtok es valószínűleg a következő pàrjàval is ezt művelé, kivéve persze ha párom azt a nőt választaná aki az anyjának megfelel. Tehetetlennek érzem magam. A baj az, hogy az anyja nagy mestere annak hogy az embereket egymas ellen fordítsa, hogy a baràtokból ellenséget csinàljon és most attól félek pàrom egyedül marad. Milyen jövőnk lenne îgy...ha tudnàm hogy a szakîtàssal minden helyre állna, akkor talán tudnék szakítani, de lehet hogy párom kapcsolata akkor sem javulna a családjával. Ti mit tennétek a helyemben? Párom azt mondta kimegy külföldre pár hónapra mert ezt már nem bírja. Én nem tudok vele menni, de most nem is mennék, mert szerintem egyedüllétre van szüksége.
2018. febr. 8. 12:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Itt a pároddal kell leülni beszélni. Itt egyetlen lehetséges megoldás van , ha szeretitek egymást, hogy ha megszakítjátok a kapcsolatotokat az anyukájával. Mondjuk én az anyát is megkérdezném, hogy mi baja van, de komolyan
2018. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
A pàrom már beszélt vele, semmit nem ért el. A baja az, hogy nem az a nő vagyok akit ő elképzelt a fiának. Az anyja az a tipus aki mindenkit kontrollálni akar és ha ez nem megy, akkor ellenséggé vàlik. Szerinte minden úgy jó ahogy ő csinálja, minden màs rossz. Beszélni nem hajlandó velem. Nem tudom mi lenne a megoldàs. Megszakítani a kapcsolatot nehéz lenne. Pàrom màr alig beszél vele, de így is a hátunk mögött munkálkodik ellenünk.
2018. febr. 8. 13:11
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Párod dolga,helyette nem tudsz lépni,de helyébe offolnám ezt a családot. Ez nem család ugyanis.
2018. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Leírom a legutóbbi esetet. Mi nem élünk teljesen együtt, és most hogy párom elmegy külföldre, azt kérte költözzek oda (a saját otthonàba, nem szülőkhöz), hogy vigyázzak rà és akkor ott is maradhatnék. Ezt elmondta az anyjának, mivel ő màr kérte volna el a kucsokat. Erre az anyja azt mondta az apjanak, hogy a párom azt mondta, hogy azért engem kért meg, mert ő nem bízik a szüleiben és ezzel ő elàrulta a csalàdjàt. Az apja nagyon csalódott. Holott felnőttek vagyunk és én ebben semmi rosszat nem látok. De ez csak egy a sok közül. Felháborító és ez teljesen kicsinál engem.
2018. febr. 8. 13:18
 5/28 A kérdező kommentje:
Én még nem voltam ilyen helyzetben. Nem tudom hogy mennyire fogja ez megviselni a kapcsolatunkat a jövőben és hogy mennyire fogja páromat kikészíteni.
2018. febr. 8. 13:20
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott v minden kapcsolat off a családjával más járható ut nincs. Férjem 15 éve nem beszél a Kedves jóindulatú Szüleivel...
2018. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Férjed mennyi idő után fogadta el a helyzetet?
2018. febr. 8. 13:25
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Párom mostohaanyja is ilyen, csak ő páromat és az apját ugrasztotta össze állandóan. (Valószínűleg azt akarja elérni, hogy az apja megutálja az egy szem gyerekét és így ne ő örökölje majd a házat, hanem valamelyik mostohatesó.) A megbeszélés nálunk sem segített, mert mindent kötekedésnek vettek, és csak még rosszabb lett a helyzet. Az egyetlen dolog, ami javított a helyzeten az az, hogy párom 18 évesen elköltözött tőlük és alig találkoznak. Ha beszélni akar velük akkor az apját hívja, de sokszor még így is a nő veszi fel a telefonját, vagy ha nem akkor is ott ül és hallgatja a beszélgetést utána meg az összes apróságot kiforgatja, eltorzítja és úgy adja elő, hogy mi vagyunk a hülyék.


Azon kívül, hogy megszakítjátok a kapcsolatot velük nem hiszem, hogy bármi más segítene. Utána már áskálódhat, ne érdekeljen. Ha valaki (rokon, ismerős, bárki) nektek áll kötekedni azok miatt, amit párod anyukája mondott neki akkor meg lehet neki mondani, hogy pont ezért nem tartjátok a kapcsolatot.

2018. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég szomorú hogy amúgy is nehéz az élet és amikor végre megtaláljuk a párunkat pont a szülők tesznek keresztbe. Az anyjától ha mást nem azt biztosan megtanultam, hogy milyen anya NE legyek.
2018. febr. 8. 13:31
 10/28 anonim ***** válasza:
84%

a pici fiú engedje el anyuci szoknyáját vagy te lépj le, mert egy ilyen hülye pasiért nem szenvednék. Aki nem képes felfogni, hogy az ilyen nem anya és egy apa aki ezeket beveszi az pedig nem nevezheti magát apának, akkor a párod egy nagy idióta, már ne haragudj.

Különben is az ilyen kavarás engem meg pláne nem érdekelne, akkor odadobnám a kulcsot és mennék anyámékhoz, legyen vele annyira boldog.

2018. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!