Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Párom anyja annyira utàl engem (értelmes ok nélkül, soha nem àrtottam neki), hogy màr a fia életét is elkezdte tönkre tenni. Párom már depressziós, az anyja ellene fordította az apját és az öccsét is. Az anyja mindig ilyen volt, de most nagyon durva dolgokat tesz. Én pedig nem tudom mit tehetnék. Ha vele maradok, lehet elveszíti a csalàdjàt. Ha elhagyom, azzal is àrtok es valószínűleg a következő pàrjàval is ezt művelé, kivéve persze ha párom azt a nőt választaná aki az anyjának megfelel. Tehetetlennek érzem magam. A baj az, hogy az anyja nagy mestere annak hogy az embereket egymas ellen fordítsa, hogy a baràtokból ellenséget csinàljon és most attól félek pàrom egyedül marad. Milyen jövőnk lenne îgy...ha tudnàm hogy a szakîtàssal minden helyre állna, akkor talán tudnék szakítani, de lehet hogy párom kapcsolata akkor sem javulna a családjával. Ti mit tennétek a helyemben? Párom azt mondta kimegy külföldre pár hónapra mert ezt már nem bírja. Én nem tudok vele menni, de most nem is mennék, mert szerintem egyedüllétre van szüksége.
2018. febr. 8. 12:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen nagy mestere a sz..kavarásnak az anyja, ha az apját és az öccsét ellene tudta fordítani, az őket is minősíti.

Azt nem értem, párod miért tartja vele a kapcsolatot.

Próbáld megértetni vele, hogy a saját életét neki kéne irányítania, nem az anyjának.

2018. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Férjed mennyi idő után fogadta el a helyzetet? Elejété köezve ,mert már akkor is kb tejelni ment haza ,már külön élt de le kellet adnia 80 90 100 reket pf. Ezért dolgozta ki a belét,h finanszirozza az apja italozását totozását, a bátyja otthon ülését null 24 ben a gép előtt,az anyja falnozását aki hasnloan egy diktátor volt csoda h a férje elpiálta az eszét is melette. Stb stb. Megmérgesedett és közölte h ha ledolgozta a popsikenőcsöt is hagyják végre békén élni.. Ő volt a hálátlan dőg akibe kár volt az étel is,kb enni kapott meg tetőt a feje fölé,hát ő örült h végre megszabadult a vérszivoktól. Én nem ismertem őket,később találkoztunk mikor kezdett egyenesbe jönni anyagilag és lelkileg,de mesélt szépeket gyerekoráról, kamaszkoráról mindenről. Jobb h nem ismertem őket biztos h megmondtam volna h milyenek,én se családom se egy matyóhimzés de ez durva.. Nem mondom h nem fájt neki,de inkáb az a tudat fájt h mindig is csak egy fejős tehenet egy irányitható türelmes birkát láttak benne nem a gyereküket..
2018. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen sztorikat sose hittem el, egészen addig amíg nem találkoztam a mostani férjemmel. Egy az egyben ilyen az anyós. Ráadásul a tesója is rá ütött. Tehát a kakikeverés mindennapos.

Mi együtt maradtunk, mert őt szeretem. Azóta vannak gyerekek, limitaltuk Velük a kapcsolatot és az információ csapot elzártuk. Ők Továbbra is próbálkoznak, mert a pár évvel ezelőtt történt dolgokat gondolom ciki panaszolni a hátam mögött a kollégáknak stb.

A lényeg, hogy ha együtt maradtok össze kell tartani. Sose te mond mit csináljon a szüleivel, de mondhatod, hogy Bocsi de neked elég volt csakis miatta teszed meg, hogy találkoztok stb. Ha nem a párod Szülei lennének gondolom nagy ívben elkerülnéd.

Nálunk pluszba jött a lelki hadviselés, ha nem az volt amit ő akart. Hiszti és beszólások.

Csak azt tudom mondani, hogy kitartás és összetartás. Ha nem anyuci pici fia, hidd el védeni fogja a magán életét és téged is.

2018. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért. *
2018. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%
#13 as vagyok. Még annyi, hogy tudnia kell, hogy számíthat rád. Mert megszakítja a kapcsolatot majd lelépsz az gáz.
2018. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pl. anyósomék megsértettek engem én pedig erre megszakítottam velük a kapcsolatot, párom erre jön haza, hogy béküljek már ki, mert az anyja üzeni(?!), hogy miattam esik szét a család, mert ha így folytatom az após nem fog szeretni. XD Hát közöltem párommal hogy b..ssza meg a drága apuka és anyuka és ilyen embereket nem is akarok szeretni. Szerencsére fogta az adást a párom és nem erőltette az egészet és megérti ha nem megyek át. No de ott is ment egy kis ideig a lelki zsarolás csak engem ez marhára nem érdekelt , felőlem olyan pletykát terjesztenek amilyet akarnak.
2018. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
ha párod tehát ebben nem a társad és lehúz téged érzelmileg, mert nem tud dönteni akkor inkább lépj és keress egy egészséges lelkületű férfit
2018. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz a jó megoldás ha elköltözünk messze tőlük, bár már így is egy másik városban élnek ami egy órára van. Szerintem akkor lesz még gond ha párom apja idén nyugdìjba megy, ugyanis ő évek óta külföldön dolgozik, pár hónap munka aztán pár hónap otthon. Amúgy szerintem az anyja bolond és ezt komolyan gondolom. A kapcsolatomat vele nem is akarom helyre hozni, már hónapok óta nem beszélünk és v ettől jobban is érzem magam. Ahogy olvasom a válaszokból az ilyen helyzetet nem lehet helyre hozni.
2018. febr. 8. 13:50
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Aztán az apja meg az öccse mik? Debilek? Ha azt mondja nekik anyósod hogy az ég piros akkor nem felnéznek hanem tudomásul veszik? A palidnak az anyjával nem, kizárólag az apjával meg az öccsével kellene tartani a kapcsolatot.
2018. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én azt tanácsoltam neki, hogy beszéljen az apjával és az öccsével. Most úton vagyok haza a családomhoz egy hétre látogatóba, kíváncsi leszek mire megyek vissza.
2018. febr. 8. 14:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!