Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lehet úgy élni, hogy utálod...

Lehet úgy élni, hogy utálod az anyósod és az apósod?

Figyelt kérdés

Párommal még nem házasodtunk össze és nincs gyerek, de meg akarja kérni a kezem, és ami leginkább megrémít az az, hogy olyan szintem rühellem a szüleit, hogy azt elmondani nem tudom.

Nem volt semmi gondom velük, de történt egy eset, ami annyira rosszul érintett, hogy azóta a hideg kiráz tőlük.

Mindenki szerint nekem kéne ezen túllépni, de én nem tudok, és ha arra gondolok, hogy ők is örökre a családom része legyenek, menekülnék.


2018. febr. 9. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Lehet.

Majd idővel túl fogsz. Egyszerűen a saját életeddel kell foglalkozni, nem velük. Erre kell majd magadtól rájönnöd. Mert neked is eltelik az életed, úgy akarsz visszanézni, hogy az egész arról szólt, hogy a hülyeségeikkel foglalkoztál?

2018. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ. Ha a párod nem erőltetné a sűrű összejárást a családjával, ő maga pedig elvágta a köldökzsinórt és nem anyuék ugráltatják, akkor lehet. Ellenkező esetben inkább még most lépj, amíg nincs semmi, ami összeköt vele örökre.
2018. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem jó, én megpróbálnék nem pazarolni nmegatív érzelmeket rájuk, hanem elfeledném a létezésüket is.

Namármost ez sokszor nem megoldható :( Tanácsot nem tudok adni, mert nem lehet. Kegyetlen helyzet, ha a párod szereted, a szüleit utálod, a párod pedig ebben nem partner, hanem azt akarja, hogy összejárjatok, a gyerekeknek pedig a nagyszülei...etc. Mert mondjuk 2000 km-ről lehetnek bármilyenek, az megint más eset vagy ha a párod egyetért veled...

2018. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehet. Nekem is megy. Igaz, mi nem tartjuk velük évek óta a kapcsolatot.
2018. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Metionin ***** válasza:
62%
Nem kell velük találkozni és úgy nem gáz.
2018. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
lehet így élni.VISZONT!Ezt mindenképp őszintén mondd el a párodnak, és kérd meg, hogy ezt vegye figyelembe a jövőben. Nem ők lesznek a családod hanem a párod, és a gyermekeitek, arra fordítsd az erődet a szereteted, ne az anyósra apósra. Megoldható, ha ebben a párod partner, tapasztalatból mondom.
2018. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Azért érdekelne az az "eset" ami miatt teljesen kiábrándított belőlük...

Igazából neked nem kell velük kapcsolatban lenned de ez az unokák érkezésével nehéz helyzet elé fog állítani. A párodat is tájékoztasd hogy rühelled a szüleit és nem is vagy rájuk kíváncsi. VAGY, kibírod a kötelező látogatásokat jópofizással.

2018. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Utálom anyósom mert tett is érte. A gyerek méh kicsi igy nélkülem nem megy sehova hetente kéthetente 15 perc kb anyóssal kibirható. Párom tudja h rühellem az anyját nem is erőlteti a dolgot,helyrerakja a vénlányt ha olyan a szitu. Igy lehet élni de mint előttem irták ha párod erőlteti az összejárást vagy ott a köldökzsinór akkor inkább pattanj meg
2018. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Hogy őszinte legyek pont ugyanannyi ostoba anyós van, mint aminnyi ostoba meny. Aki anyósként ostoba, az menyként is ostoba volt annak idején és aki menyként ostoba, akkor anyósként is ostoba lesz. Kérdező, ne légy ostoba és akkor kevésbé fognak aggasztani az élet baromságai. Ennyi. Ne az anyósodra, hanem magadra legyen gondod. Ha igazán szereted a párod, akkor teszel arról, hogy milyen az anyja, a párod kedvéért megadod neki a minimális tiszteletet.
2018. febr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kalap úr, ha érdekel: Amíg havi nagybevásárláson voltunk, bementek hozzánk a lakásba, benéztek a szekrénybe, a szennyestartóba, és mindennek elhordtak, hogy én nem hajtogatom rendesen a ruhákat, biztos nem mosok, biztos nem főzök rendesen (pedig imádok főzni, ha ismernének tudnák...), biztos nem nyitott ablaknál teregetek és még sorolhatnám mekkora fa szságok. És azt mondták a páromnak, hogy cseréljen le. Röviden (!) ez lenne az az "eset"...

100%-ban jogtalannak érzem.

2018. febr. 10. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!