Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányos apák, ti mit gondolnáto...

Lányos apák, ti mit gondolnátok, ha a lányotoknak egy katona udvarolna?

Figyelt kérdés
Jobban megbíznátok benne és örülnétek neki, vagy lennének fenntartásaitok?

2018. febr. 11. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Inkább egy fegyelmezett rendszert ismerő katona mint egy nyikhaj,bár előbb letesztelném,hogy bánik a nőkkel,nem erőszakos e uralo tipus,katonákban rendőrökben is van aki átesik a ló túloldalára és irányitani uralni akar,a család állatvaló,és az eszköztöl se riad vissza. Szóval két esélyes.
2018. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Most egy elvarázsolt hippi vagy művészlélek jobb lenne??? :DD

Akármi a foglalkozása: szeretném megismerni, mint embert és csak utána alkotnék véleményt! De akármilyen véleményem lesz róla, tudomásul venném, hogy a gyerekem párválasztásába nem szólhatok bele.

2018. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2018. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

A mai katonáknak és rendőrtanonc fiúknak nagy arcuk van, akiket èn ismerek legalábbis. De nem foglalkozástól függ.

Én nő vagyok, az alábbi eset pár eve történt velem. Este mentem haza (kertváros Budapesten), lattam egy rendőrkocsit. Gondoltam de jó hogy erre cirkál így biztonságban erzi magat az ember. Megyek tovább, erre hallom hogy a hátam mögül füttyögnek meg kurjantgatnak nekem....eszembe jutott hogy mit féljek, par nyikhaj lehet, valahol úgyis erre vannak a zsaruk ha gáz van.....erre megint füttyög, én hátrafordulok és leesett az állam..a rendőrautó állt és 3 fiatal rendőrsrác kurjongatott nekem.


Más. Sógorom katona. Egy hihetetlen egoman ember, ugyanakkor tele kisebbségi komplexussal, borzasztóan keresi önmagát de csak eltaszítja a csajokat...36 eves de randizni pincediszkóba hivja a csajokat, es csodálkozik hogy nem kell senkinek.


Haversrác szintén katona. Heti szinten be vannak rúgva a haverokkal.


Szóval nem, nem feltétlen lennék boldog ha a lanyomnak katona pasija lenne :) De ettől még lehet jó srác a fiú, csak sajnos én eleg sok mai fiatalka egyenruhast ismerek akik konkrétan azt hiszik emiatt a Nap is az ő seggükből süt.

2018. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Jomagam is katona vagyok, es tudom hogy a foglalkozasod semmit sem jelent. Vannak rendesek, es vannak olyanok is akiknek akkor sem orulnek ha az utolso ferfi lenne a foldon.
2018. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
egy ismerősöm gyerekkora óta imádja a fegyvereket/késeket és szerintem már ovisként sem volt százas(imádta 3 évesen a kemény horrort). Katona lett. szerintem a legtöbb katona elég komoly lelki problémával rendelkezhet, ezért megy katonának, az már más hogy ettől még jó ember vagy sem.MErt szerintem valahol mindenki sérült valamiben.
2018. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

szerintem a legtöbb katona elég komoly lelki problémával rendelkezhet, ezért megy katonának

Imadom mikor ilyen meg hasonlo baromsagokat hordanak ossze.

Gondolom a te munkahelyedre nem lehet mondani semmi teves altalanositast igaz?

2018. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3%

Mivel béke van, ezért egy műmájer bohóc az összes!

Mind be lenne sz.rva, ha háborús helyre küldenék.

2018. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Volt katona pasim, de soha többet. Eleinte rendes, kedves volt, de késöbb... én még ennyire egoista, uralkodó típusú férfival nem találkoztam.
2018. febr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Katona is van sokféle, de nem szóltam bele soha. Ha megkérdezett - ami lényegében minden kapcsolatával előfordult, el szoktam mondani mit gondolok arról az emberről. A foglalkozása csak az egyik része ennek.
2018. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!