Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet csinálni azzal a...

Mit lehet csinálni azzal a nagypapával, aki neheztel a feleségére, mert unokázik?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán kapunk segítségét a nagyszülőktől. Anyós nagyon lelkes, após viszont.. tegnap vigyázott a babánkra anyós pár órát, mentem a babáért, após nagyon sóhajtozik, szinte magában dörmög, látszik rajt, hogy duzzog, hogy a kedves feleség nem az óriás csecsemővel foglalkozik.

Ez már nem az első eset. Szívem szerint beszólnék neki, hogy na mi van most nem te vagy az első..

Szégyen gyalázat volt apának is, anyós viszont lelkes, jó nagymama.

Lehet valami tenni? Ti hogy reagálnátok?


2018. febr. 12. 10:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a feleségére neheztel, hanem kb rám, majdnem azt nem mondja, minek hoztad ide ezt a gyereket.
2018. febr. 12. 10:34
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Apám ugyanez :( Belátom,a fiunk 4éves, hangos, nyüzsög. Anyu viszont imádja, havi 1x ott alszik a gyerek. Tegnap is mikor elhoztuk( összesen 24órát sem volt ott), fél órát hallgattuk a morgàsát. Én màr 40éve hallgatom, elengedem a fülem mellett, màst szerintem nem ehet velük kezdeni. Megvàltozni nem fognak, amíg a mama és a gyerek szeretné, én viszem ;)
2018. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon szuper nagypapa..

És ha anyós hozzátok menne vigyázni a gyerekre míg ti elmentek valahova? Akkor apósnak nem kell elviselnie az unokáját még ha ez borzasztóan is hangzik.

Párod mit szól az apja viselkedéséhez?

2018. febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ, mekkora a gyerek.
2018. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

#3 nálunk pont ez van.

Anyós megőrül a gyerekekért, após meg rájuk se néz, szerintem túl kicsik, semmit nem lehet velük kezdeni. Hát azért 4 éves gyerek, beszél, mozog, rajzol, énekel stb. Nem tudom mit vár. Ultizni nem tud, az tény.


Anyós állandóan halálba csesztet, hogy menjünk, mert após nem engedi el hozzánk (100km, kocsi, vonat, busz is jön ide), de ezt nem mondják ki nyíltan. Sajnálom, hogy megfosztja magát sok élménytől. Soha nem fürdette a gyerekeket, nem látta őket aludni, nem etette :( Inkább otthon ugrál a bunkó férjének, minthogy eljönne egy hétvégére jól érezni magát :(

2018. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ez ez kettejük dolga, a gyerek meg ti kettőtöké - nálunk valahogy pont elegen voltunk hozzá.
2018. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!