Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Anyós, após

A kérdés

Volt már olyan, hogy nem tudtad megemészteni a lányod párválasztását, nem bírtál kibékülni magadban az illető férfival? 18 év fölött. MI volt az oka?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anya, lány, viszály, vőjelölt

2018. febr. 12. 12:19  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Az én anyám nem bírja megemészteni a párválasztásom. Az a baja a barátommal, hogy szerinte nem elég dolgos, mert egy férfinak nem csak az a dolga, hogy dolgozzon, hanem mindent csináljon meg ezen kívül a ház körül. Szóval anyám szerint a párom lusta. Emellett még nem elég kedves és nyitott , alig beszélgetnek. Barátom erre azt mondta, hogy ő nyitott lenne, de anyám folyton csak negatív dolgokról beszél, tartozások, élet nehézségei, ezért a barátom nem szeret vele beszélgetni és nem is palástolja. Ezek miatt nem jönnek ki jól. Én megértem valamilyen szinten minkét oldalt. Nekem megfelel a barátom, szeretem így ahogy van. :) Jobb lenne, ha jobb kapcsolatot ápolnának anyámmal, remélem egyszer megvalósul.

23 éves lány vagyok

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/17Időpont 2018. febr. 12. 12:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én mindig úgy képzeltem, hogy nem fogok beleszólni az életébe, de mikor az ember azt érzi, hogy a vesztébe rohan? Mit tehetne?

# 2/17Időpont 2018. febr. 12. 12:54 Privát üzenet

Nem tehetsz semmit. Néha szükség van az életben, hogy valaki alaposan po.fára essen, hogy később tudja értékelni az életben a jó dolgokat.

Legyél ott, ha szüksége van rád, ezen kívül nem tudsz tenni semmit. A véleményed elmondod, aztán vagy hallgat rád vagy nem.

Az se mindegy, hogy miért nem tetszik a pasas.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/17Időpont 2018. febr. 12. 12:58 Privát üzenet
Hidd el tapasztalatból tudom h majd ha szétmennek esetleg rájön hogy igazad volt. Anyumék nem szóltak bele csak elmondták a véleményüket anno exemről. Akkor nem de szakitás után láttam h igazuk volt teljes mértékben.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/17Időpont 2018. febr. 12. 13:07 Privát üzenet
Andizsuzsi nevű felhasználó válasza:

" Mit tehetne?"

Semmit. Elmondhatod a véleményedet, csak nem sértődjél meg, ha nem veszi figyelembe.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/17Időpont 2018. febr. 12. 13:18 Privát üzenet

Még jó, hogy SEMMI közöd hozzá :)

Rokonok is húzták a szájukat a párom miatt, mondván "azt hittük, magasabb férfit választasz" (166 cm-s). Na, azt nem tették zsebre, amit ezért kaptak tőlem...

Nyilván, ha valami maffiózó lenne, akkor elhiszem, hogy hülyét kapnál, de akkor sem szülhatsz bele, maximum! elmondhatod a vmnyed, de ennyi.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/17Időpont 2018. febr. 12. 13:27 Privát üzenet

Nekem sem fogadja el anya a barátomat. Állandóan azt hajtja hogy kívülről látszik hogy ennek semmi jövője nem lesz, és ők meg nézzék végig hogy majd 30 éves koromra egyedül maradok. Állandóan csak a veszekedés megy és már ott tartok hogy lelkiismeret furdalásom van ha a barátommal találkozok. Ìgy tényleg egyedül fogok maradni..

23N

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/17Időpont 2018. febr. 12. 13:30 Privát üzenet

Nekem anyám beleszólt a párválasztásomba. Nem is beleszólt, hanem utasított, hogy azonnal szakítsak vele, mert ilyen meg olyan... És mit ért el vele? 20 éves voltam, felvállaltam a döntésemet, és sértett, hogy ilyen szinten beleszól az életembe, és eltávolodtam tőle.

Persze, később rájöttem, hogy igaza volt, és szakitottam az illetővel, de ez sokkal hamarabb bekövetkezett volna, ha csak elmondja a véleményét, és rám bízza a döntést. És nem csesztet folyamatosan, mert ezzel azt érte el, hogy csak azért is meg akartam mutatni neki, hogy nekem van igazam. Pedig nem volt...

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/17Időpont 2018. febr. 12. 13:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, a tiltás lázadást szül.

Meg eleve, nagykorúnál tiltás??

Azért közöm van hozzá, ez így erős túlzás, hogy nincs közöm, de dönteni nem dönthetek helyette. Ezt értem.

Főleg a munkához és pénzhez való viszony az, ami zavar, és az életmód. Nem pont ebben az irányba neveltük a lányomat, és nem szeretném, hogy ki legyen használva. Nem vagyok anyagias, ez nem erről szól, hanem arról, hogy mire becsüli őt egy férfi. Remélem majd ő magától is érezni fogja ezt egy idő után.

Rendben, tisztelettel köszönök minden hosszászólást.

# 9/17Időpont 2018. febr. 12. 13:39 Privát üzenet
Nem te fogsz együtt élni a pasival, hanem a lányod, ő már döntött. Ha elfogadod, ha nem, akkor is együtt maradnak, ha minden rendben köztük.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/17Időpont 2018. febr. 12. 13:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Születési anyakönyvben hiányzik a haláleset bejegyzése. Van ilyen? És mi a teendő ilyenkor? Az illető most már örök életű lesz?
Fel függesztett börtönbüntetéssel örökölhet-e az illető?
Az normális, hogy ha valakivel születésétől kezdve érzelmileg rosszul bánt az anyukája, és elhanyagolta, akkor az illető még sok év után sem érez semmit iránta? Továbbá nem is...
Ti mit tennétek ha valamelyik családtagotoknak vennétek egy drága (20ezer fölötti) ajándékot majd az illető 2-3 napon belül elhagyná/eltörné/elrontaná?
Ha a barátnőm édesapja kínál pálinkával azt el illik fogadni? Szoval ez nem egy teszt jellegű dolog, hogy tesztelje mennyire iszákos az illető?
Miért baj, ha valaki úgy neveli a gyerekét, hogy ismerkedésnél csak azt nézze, hogy milyen kocsija van és mit dolgozik az illető?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Anyós, após rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!