Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt már olyan, hogy nem...

Volt már olyan, hogy nem tudtad megemészteni a lányod párválasztását, nem bírtál kibékülni magadban az illető férfival? 18 év fölött. MI volt az oka?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Az én anyám nem bírja megemészteni a párválasztásom. Az a baja a barátommal, hogy szerinte nem elég dolgos, mert egy férfinak nem csak az a dolga, hogy dolgozzon, hanem mindent csináljon meg ezen kívül a ház körül. Szóval anyám szerint a párom lusta. Emellett még nem elég kedves és nyitott , alig beszélgetnek. Barátom erre azt mondta, hogy ő nyitott lenne, de anyám folyton csak negatív dolgokról beszél, tartozások, élet nehézségei, ezért a barátom nem szeret vele beszélgetni és nem is palástolja. Ezek miatt nem jönnek ki jól. Én megértem valamilyen szinten minkét oldalt. Nekem megfelel a barátom, szeretem így ahogy van. :) Jobb lenne, ha jobb kapcsolatot ápolnának anyámmal, remélem egyszer megvalósul.

23 éves lány vagyok

2018. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy képzeltem, hogy nem fogok beleszólni az életébe, de mikor az ember azt érzi, hogy a vesztébe rohan? Mit tehetne?
2018. febr. 12. 12:54
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem tehetsz semmit. Néha szükség van az életben, hogy valaki alaposan po.fára essen, hogy később tudja értékelni az életben a jó dolgokat.

Legyél ott, ha szüksége van rád, ezen kívül nem tudsz tenni semmit. A véleményed elmondod, aztán vagy hallgat rád vagy nem.

Az se mindegy, hogy miért nem tetszik a pasas.

2018. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el tapasztalatból tudom h majd ha szétmennek esetleg rájön hogy igazad volt. Anyumék nem szóltak bele csak elmondták a véleményüket anno exemről. Akkor nem de szakitás után láttam h igazuk volt teljes mértékben.
2018. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Andizsuzsi ***** válasza:
76%

" Mit tehetne?"


Semmit. Elmondhatod a véleményedet, csak nem sértődjél meg, ha nem veszi figyelembe.

2018. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Még jó, hogy SEMMI közöd hozzá :)


Rokonok is húzták a szájukat a párom miatt, mondván "azt hittük, magasabb férfit választasz" (166 cm-s). Na, azt nem tették zsebre, amit ezért kaptak tőlem...


Nyilván, ha valami maffiózó lenne, akkor elhiszem, hogy hülyét kapnál, de akkor sem szülhatsz bele, maximum! elmondhatod a vmnyed, de ennyi.

2018. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sem fogadja el anya a barátomat. Állandóan azt hajtja hogy kívülről látszik hogy ennek semmi jövője nem lesz, és ők meg nézzék végig hogy majd 30 éves koromra egyedül maradok. Állandóan csak a veszekedés megy és már ott tartok hogy lelkiismeret furdalásom van ha a barátommal találkozok. Ìgy tényleg egyedül fogok maradni..

23N

2018. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Nekem anyám beleszólt a párválasztásomba. Nem is beleszólt, hanem utasított, hogy azonnal szakítsak vele, mert ilyen meg olyan... És mit ért el vele? 20 éves voltam, felvállaltam a döntésemet, és sértett, hogy ilyen szinten beleszól az életembe, és eltávolodtam tőle.

Persze, később rájöttem, hogy igaza volt, és szakitottam az illetővel, de ez sokkal hamarabb bekövetkezett volna, ha csak elmondja a véleményét, és rám bízza a döntést. És nem csesztet folyamatosan, mert ezzel azt érte el, hogy csak azért is meg akartam mutatni neki, hogy nekem van igazam. Pedig nem volt...

2018. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, a tiltás lázadást szül.

Meg eleve, nagykorúnál tiltás??

Azért közöm van hozzá, ez így erős túlzás, hogy nincs közöm, de dönteni nem dönthetek helyette. Ezt értem.

Főleg a munkához és pénzhez való viszony az, ami zavar, és az életmód. Nem pont ebben az irányba neveltük a lányomat, és nem szeretném, hogy ki legyen használva. Nem vagyok anyagias, ez nem erről szól, hanem arról, hogy mire becsüli őt egy férfi. Remélem majd ő magától is érezni fogja ezt egy idő után.

Rendben, tisztelettel köszönök minden hosszászólást.

2018. febr. 12. 13:39
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem te fogsz együtt élni a pasival, hanem a lányod, ő már döntött. Ha elfogadod, ha nem, akkor is együtt maradnak, ha minden rendben köztük.
2018. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!