Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom szülei elváltak, az anyja összejött egy 24éves gyerekkel akitől most gyermeket vár. Anyós(41). A párja nagyon iszik napi 1 liter pálinka kb. Anyós vele ül a kocsmába minden nap. A párommal most tervezzük a babát. Szerintetek elmerjük mondani neki majd hogy állapotos vagyok? Így hogy ő is terhes mikor már a fiának kell lassan gyerekének lennie?

Szerintetek nem gáz ez az egész?

Nincs jó viszonyom velük


2018. febr. 13. 16:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Ti hány évesek vagytok?
2018. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
és akkor mi van? anyám 41 évesen szülte az öcsémet. Itt nem a kora a gáz, hanem hogy egy kocsmában ül terhes létére.
2018. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A problema h ezek ellenere ennyi idosen bevallalja..


Mi 20 evesek vagyunk.

2018. febr. 13. 16:47
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

ezzel nincs probléma(önmagában), az a gond, hogy egy nála majd 20 évvel fiatalabb pasitól terhes, aki ráadásul csak egy kocsmatöltelék és terhes nő létére ő is a kocsmában tengeti az időt.

a bibi itt abban van, hogy gyereket vállalnak a nagy semmire. Ti meg gyerekesen gondolkoztok és így akartok szülők lennék. Szép család :D

2018. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondhatnád el?

Amúgy attól, hogy a te szemedben ő öreg, még nem az.Az már inkább gáz, hogy a párja iszik meg a kocsmában ülnek.

2018. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem anyósod hamar elveszíti a gyereket így.

Ti meg, ha nem a nagy büdös semmire vállaltátok, akkor gratulálok a babához.

2018. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy öreg. Sajnos előre félek attól hogy majd jön a kölcsönkéregetés. Már 5hós terhes. Szerencsere megvan mindenunk es a gyereknek is meglesz mindene. Nem ertem ebbe mi a gyerekes felfogas ??
2018. febr. 13. 17:27
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
De miből élnek?
2018. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgyis el kell mondanod,mert látszani fog.
2018. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
"Szerintetek nem gáz ez az egész?" A te részedről, semmiképp, anyadéról mar inkabb. De nála sem a kora miatt...
2018. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!