Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha a párom állandóan...

Normális ha a párom állandóan segít a szüleinek még ha nincs miből akkor is? A többit lent.

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Elég gyatra az anyagi helyzetünk hiába dolgozunk kint immár 2 éve mind a ketten a párommal. De állandóan kérik a pénzt tőlünk. Ha nem is célzottan, de körül írva és mindig oda lyukadunk ki hogy adunk. Ez viszont az utóbbi időben megváltozott. Meg pedig azért mert én szóvá tettem a páromnak hogy ez már túl sok amit csak így puszira oda ad a szüleinek. Nincs ezzel semmi gond ha nem lennénk egy esküvő és egy ház felújítás kellős közepén. Plusz egy autó hitel a nyakunkon. Nyilván nem keresünk úgy hogy ezt mindet finanszírozni tudnánk hitel nélkül... Nem kevés hitel nélkül. Vissza terve. Annyiban változott meg ez az egész hogy mostmar a párom nem szól ha a szüleinek pénzben segít. Nagyon nemtudom mitcsinaljak nem kis tetelekrol van szó. Azt meg hozzá teszem h a keresztfiunknak én mondtam h küldjünk haza pénzt minden hónapban egy bizonyos összeget. A párom keresztfia. Tehát ezzel nem lenne semmi baj.. Hanem 80-100ezres tetelekrol lenne szó. Szóltam már neki és erre az ő válasza az volt hogy nem mondhatom meg neki soha h ő mikor segít a szüleinek....ez mellett megszoritasokban vagyunk..... Nélkülözni kell így is h a számlákra mindenre jusson... A naszutrol is le mondtunk... Segítsetek kérlek!!!!!! Házasság előtt állok.... Ez mellett már volt velem bunkó nagyon sokszor... Utána olvastam a lelki terror 7 tunetenek... Ebből 3 igaz rá... Kérlek titeket!!! :'( nagyon szépen köszönöm ha valaki mondd valamit erre... Mert nemtudom mitcsinaljak. Majdnem 3 éve vagyunk együtt...

2018. febr. 15. 20:51
 21/97 anonim ***** válasza:
95%
nemtudom konkrétan hogy ha tarstulajdonos vagyok a számlának. Az engem is terhel? Mert akkor cumi. Hát cumi.. Igen terhel,ne irj alá semmit amit eléd dug Barátnőm is fizeti a hitelt a hitelt a pasi helyett,pasi meg már réhg messze jár.. Mi a bubánatnak kell közös kassza közös számla,közös lónak turos a háta, a pasik meg titkos számlát nyitnak és átpakolnak és szélnek eresztenek pénz nélkül.. A fizud legalább te kezeled v ott is könyörögni kell h vehess egy sampont v azt is leadja otthon és csak fejős tehénnek kelettél. Menekülj,visszase nézz..
2018. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 A kérdező kommentje:
A hitel az kB 4-5 hónap alatt le menne a nyakunkrol ha nem kéne még 2 családot el tartani rajtunk kívül. Csak hogy tisztában legyünk vele mi a svájci határ mellett élünk ahol nem gyengén kemény pénz összeget kérnek el egy albérletert. Itt is kő kemény az élet. Csak én naiv úgy voltam vele hogy pár év és huzhatunk haza. De így akár 10 évig is kint lehetnénk talán addigra javulnak annyit a helyzet, hogy lenne tőkénk.
2018. febr. 15. 22:17
 23/97 A kérdező kommentje:
Természetesen mindenről tudni akar hogy hova mennyit költök. Ha kérek tőle 2 eurót is kíváncsi minek az nekem? Hát tegnap adtam.
2018. febr. 15. 22:23
 24/97 anonim ***** válasza:
100%
Én hazahuznék még holnap,férjed melett 20 év mulva is ez a műsor lenne,neked meg a gyereknek kéne sürűsóhajt enni.. Nem kell esküvő ide..
2018. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
97%
A saját fizetésedből is könyörögni kell? Te igy akarsz élni? Nászutatok se lesz,már el döntött. Ugyan ez a pasi hülyére vesz..
2018. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Hogy így segítetek! Jobb így látni, hogy egy kívül álló milyen véleménnyel van ezekről. Köszönöm szépen a válaszokat! Ha valakit érdekel mi lesz vagy valami írjon nyugodtan vagy itt is irhatok későbbiekben.
2018. febr. 15. 22:31
 27/97 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen irjál. :( Kitartás.
2018. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
97%

Társtulajdonosként vehetsz is le róla pénzt, nem? Ugyanúgy rendelkezel vele te is. A hitel viszont jó eséllyel szintén közös.

Szerintem először is higgadjatok le, aludjatok az egészre egyet, rendezd el a pénzügyeket, elvégre nemcsak a hitel közös, hanem a rajta vett értéktárgy is. Számold ki, hogy mennyit kerestél eddig, mennyi volt a te részed a valóban közös kiadásokban (neked nem kell se az ő keresztfiát, se apját-anyját támogatni), mennyi megtakarításodnak kell(ene) lenni, és kőkeményen hajtsd be a pasidon. Közös jövőt viszont ne tervezz vele...

2018. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
97%
Hogy az istenbe nem jutott eszedbe már régesrég, hogy otthagyd?! Párod? Dehogy az!
2018. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudod h kinek hogy van pontosan a neven a HITEL, es te igy akartal osszehazasodni? :s ajjajj, meg jo h idoben kiderultek a dolgok, es felnyilt a szemed!

Jarj utana kinek a neven van a hitel, ha az oven, hat egy centet ne fizess bele neki!!! Ott dogoljon bele, ahol van .

2018. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!