Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha a párom állandóan...

Normális ha a párom állandóan segít a szüleinek még ha nincs miből akkor is? A többit lent.

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Elég gyatra az anyagi helyzetünk hiába dolgozunk kint immár 2 éve mind a ketten a párommal. De állandóan kérik a pénzt tőlünk. Ha nem is célzottan, de körül írva és mindig oda lyukadunk ki hogy adunk. Ez viszont az utóbbi időben megváltozott. Meg pedig azért mert én szóvá tettem a páromnak hogy ez már túl sok amit csak így puszira oda ad a szüleinek. Nincs ezzel semmi gond ha nem lennénk egy esküvő és egy ház felújítás kellős közepén. Plusz egy autó hitel a nyakunkon. Nyilván nem keresünk úgy hogy ezt mindet finanszírozni tudnánk hitel nélkül... Nem kevés hitel nélkül. Vissza terve. Annyiban változott meg ez az egész hogy mostmar a párom nem szól ha a szüleinek pénzben segít. Nagyon nemtudom mitcsinaljak nem kis tetelekrol van szó. Azt meg hozzá teszem h a keresztfiunknak én mondtam h küldjünk haza pénzt minden hónapban egy bizonyos összeget. A párom keresztfia. Tehát ezzel nem lenne semmi baj.. Hanem 80-100ezres tetelekrol lenne szó. Szóltam már neki és erre az ő válasza az volt hogy nem mondhatom meg neki soha h ő mikor segít a szüleinek....ez mellett megszoritasokban vagyunk..... Nélkülözni kell így is h a számlákra mindenre jusson... A naszutrol is le mondtunk... Segítsetek kérlek!!!!!! Házasság előtt állok.... Ez mellett már volt velem bunkó nagyon sokszor... Utána olvastam a lelki terror 7 tunetenek... Ebből 3 igaz rá... Kérlek titeket!!! :'( nagyon szépen köszönöm ha valaki mondd valamit erre... Mert nemtudom mitcsinaljak. Majdnem 3 éve vagyunk együtt...

2018. febr. 15. 20:51
 41/97 anonim ***** válasza:
100%

Okés már végigplvastam ez gáz, és hiheteltlen hogy ennyire naiv coltál :( sajnállak...


A számlárol te is vehetsz le pénzt személyivel, de sajnos tuti hogy a hitelek a te neveden vannak.


És akkor az marha gáz, mert nem mehetsz el szinte gondtalanul, mindent hátrahagyva, mert egy jo ügyvéd a szrt is kiszedi belöled, ha nem fizeted - persze attol menj haza, keress munkát és reménykedj, h nem keresnek meg hitelügyben :(

2018. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 A kérdező kommentje:

Hát kemény változás lesz úgy érzem... Muszáj tennem valamit....

Egyébként 1100 eurót fizetünk. De rajtunk kívül még 2 család eloskodik. Nem a keresztfiamek a másik család.

2018. febr. 16. 06:57
 43/97 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a nemet arakhoz kepest 1100 euro szerintem is sok, mi nemet hatar mellett lakunk svajcban, es 1200 fr parkoloval, mindennel, na mind1.

Lepj le tole, akar kulon albiba, ha ugy van, maradj kinn, gyujtogess.

2018. febr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 A kérdező kommentje:
Sajnos erről itt nem találok semmi le írást... Még annyi kérdésem lenne, hogy hitelkartyank van és ennek vagyok a tarstulajdonosa. Igazából előtte vettünk ki róla bizonyos összeget amiből el indult ez a mínuszban lét.. Mielőtt én tarstulajdonosa lettem volna. Ez nem befolyásol semmit?
2018. febr. 16. 07:19
 45/97 anonim ***** válasza:
100%
A nevekből ítélve 23 éves vagy. Nekem elég fiatalnak tűnsz. Komolyan így szeretnéd leélni az egész életed ?
2018. febr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
100%

1100 az piszok sok, svájci határ ide vagy oda... :(


Akkor menj be a bankba és.kérdezd meg hogy mit tehetsz. Még most gyüjts infot, hogyha vége a munkádnak - vagy fogja magát és csak ugy kidob a párod - már csak össze kelljen dobnod pár cuccot egy hátizsákba és mehess.


Irataidat telefont NE add a kezébe soha (mert nem kapod vissza) ha otthon vagy, dugd el a betétek közé (akár egy kicsomagolt betét mellé), ott nem.keresi tuti. És ha kapsz valami pénzt azt is tedd a nöi higiéniás cuccokhoz.


Ne hagyd hogy zaroljon, ha megteszo akkor pedig egy szoval.ne emlitsd hogy elmész. A lakást ketten bérlitek? Mert onnan ki kell jelentkezni meg a Krankenkassét felmondani a magyar tb miatt.


A hitelt meg majd, késöbb picit, elöbb menj haza biztonságba, keress munkát, aztán ráérsz foglalkozni a többivel is - ha kell egyáltalán.

2018. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd ott a fenebe! Nem tudom o mire szamitott.. Hogy turni fogod?! Hat nem!
2018. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
97%
Jól ki lettél zsákmányolva.. az se biztos hogy minden pénzt a szüleinek küldte,lehet hogy egy részét elrakta magának.Ami pénz van valahol számlán azt vedd le magadnak ha le tudod,és én nem jönnék haza,keresnék egy másik állást szállással,úgy hogy ne tudjon róla hova költözöl,de azt mondanám hogy hazamegyek.
2018. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
100%
Nézzük a másik oldalról a dolgokat. Ha te ott hagyod, akkor nagy kakiban lesz, mert sokkal, de sokkal kevesebb lesz a bevétele. Ez neki szívás. A közös bankszámláról pedig van jogod pénzt kivenni, amit akkor kéne megtenni, ha már a reptérre mész, hogy ne tudjon számon kérni. Nem olyan rossz a helyzet. Csak annak járj utána mindenképpen, hogy kinek a néven van a hitel! Ez a legfontosabb most. Tehát ha otthagyod, akkor ő talán még nagyobb bajban lesz, ugyanis a lakbért fizetni kell, de a bevétel jóval kevesebb és a munkáját meg nem fogja ott hagyni.
2018. febr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
100%

Először is a hiteles számla miatt menj be a bankhoz, és kérdezd meg, hogyan léphetsz ki belőle.


Aztán azokról a számlákról, amikhez hozzáférsz, vedd ki az összes pénzt, plusz az összes kp zsebreteszed, összepakolsz és húzol haza mint a vadlibák.

2018. febr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!