Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha a párom állandóan...

Normális ha a párom állandóan segít a szüleinek még ha nincs miből akkor is? A többit lent.

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Elég gyatra az anyagi helyzetünk hiába dolgozunk kint immár 2 éve mind a ketten a párommal. De állandóan kérik a pénzt tőlünk. Ha nem is célzottan, de körül írva és mindig oda lyukadunk ki hogy adunk. Ez viszont az utóbbi időben megváltozott. Meg pedig azért mert én szóvá tettem a páromnak hogy ez már túl sok amit csak így puszira oda ad a szüleinek. Nincs ezzel semmi gond ha nem lennénk egy esküvő és egy ház felújítás kellős közepén. Plusz egy autó hitel a nyakunkon. Nyilván nem keresünk úgy hogy ezt mindet finanszírozni tudnánk hitel nélkül... Nem kevés hitel nélkül. Vissza terve. Annyiban változott meg ez az egész hogy mostmar a párom nem szól ha a szüleinek pénzben segít. Nagyon nemtudom mitcsinaljak nem kis tetelekrol van szó. Azt meg hozzá teszem h a keresztfiunknak én mondtam h küldjünk haza pénzt minden hónapban egy bizonyos összeget. A párom keresztfia. Tehát ezzel nem lenne semmi baj.. Hanem 80-100ezres tetelekrol lenne szó. Szóltam már neki és erre az ő válasza az volt hogy nem mondhatom meg neki soha h ő mikor segít a szüleinek....ez mellett megszoritasokban vagyunk..... Nélkülözni kell így is h a számlákra mindenre jusson... A naszutrol is le mondtunk... Segítsetek kérlek!!!!!! Házasság előtt állok.... Ez mellett már volt velem bunkó nagyon sokszor... Utána olvastam a lelki terror 7 tunetenek... Ebből 3 igaz rá... Kérlek titeket!!! :'( nagyon szépen köszönöm ha valaki mondd valamit erre... Mert nemtudom mitcsinaljak. Majdnem 3 éve vagyunk együtt...

2018. febr. 15. 20:51
 71/97 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz se tudsz hozzá férni,frankon át vagy verve ,nem szeret,kihasznál,plussz pénz,ingyen nő,elnézést de én pakolnék és stoppolnék haza... Mielőtt majd bezár vagy összever..
2018. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tanulj ebből, ha túl leszel ezen. Soha, de soha ne csinálj ilyet. Még ha közös kasszán leszel valakivel, akkor az nem azt jelenti, hogy a másik egyedül dönt. A saját fizetésedhez nincs társkártyád és kódod. Ez nem normális. A másik, hogy ne legyél buta, hogy más tulajdonába adsz egy fillért is. Te kifizeted, ő meg a nevére íratta a házat. Tanulj belőle! Nagyon naiv lehettél, ha ilyenbe belementél házasság előtt. Ezt már bizonyítani utólag elég nehéz. Illetve hosszú pereskedés árán talán. Arra a pénzre keresztet vethetsz.
2018. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a kommenteket.

Én egy jó tanácsot tudok adni, kérlek fogadd meg.

Most csomagoljál össze és vissza se nézz. Itt már nincs helye kompromisszumnak. Menjél ha jót akarsz magadnak.

2018. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, én tényleg sajnállak, mert látszik, hogy jóhiszemű vagy.

A társkártya számomra azt jelenti, hogy van egy közös bankszámla, amihet kap a párom is egy kártyát, pin kóddal együtt. Ha nem így van, akkor felesleges a társkártya, egy embernek elég a főkártya?

Ha a számla a neveden van, bemész a bankba, és leveszed a pénzt. Vagy kérsz egy új kártyát. Vagy kérsz új pin kódot a kártyához.

Ha ez így nem működik, akkor valami nem tiszta azzal, hogy a neveden van. Lehet, mégsincs a neveden? Meg kellene nézni a szerződést. Vagy bemenni a bankba, és megkérdezni, mit tudsz tenni.

2018. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
92%
A fizetésedet,és amit lenyúlt tőled és odaadott a pereputtynak azt hajtsd be rajta.. Gyanitom h te csak ezért dolgoztál h ő elhordja nekik..
2018. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél már le egy olyan kártyáról pénzt aminek a kódját sem tudod. Ha sikerült szólj. - bemész a bankba, viszed a tartózkodásit, személyit, megmondod, hogy a társtulaj vagy, de nem tudod a kódot, mert nem mondták meg, esetleg elfelejtetted (kegyes hazugság) és jöttél x euróért.


Ennyi :) Értem, hogy naiv kislány vagy - bocsánat, ez a helyzet -, de ha eddig nem tetted most nekiállhatsz tájékoozódni. Olvass, ha valami nem világos, akkor küld át, lefordítom, de ne nyugodj bele.


Az meg azért piszok merész, hogy úgy mentél ki egy idegen rszágba, hogy a nyelvet sem tudod, és emiatt kiszolgáltattad magad a párodnak.

2018. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
100%
Van valami hír? Mi zajlik? Mit tudtál intézkedni?
2018. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
100%
Megírod majd, hogy alakult?
2018. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem xar dolgok derultek ki, azert tunt el igy a kerdezo
2018. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek utolsó,reméljük h nem zárták be.. :(
2018. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!