Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóssal rossz viszonyt, hogy...

Anyóssal rossz viszonyt, hogy viseli a párod?

Figyelt kérdés
A pàrom tegnap kiakadt, ha ide jönnek az anyàék én nem nyalom ki a seggüket. Meg , hogy miért nem felejtem el , hogy mi volt. Sok rossz dolog történt. Sokszor megbàntottak, nem csak engem a gyermekemis. Nehezen teszem túl rajra magam. Pàrom azt mondja neki rossz mert az anyukàja mindig azt mondja milyen bunkó vagyok. Annak örülne ha elvàlnânk. Pedig màr közös gyermekünk is van. Szerintetek mit kellenne tennem?

2018. febr. 21. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ott hagyni a bunko anyatejfogyasztó pasit.. Én nem nyelném le ha a gyerekeim bántják. El is fogtok válni nyugi,Anyuka elintézi pici fiának,nem fogja feladni...
2018. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most màr ahogy megszületet a közös babànk nem bànt minket. Csak nem érti miért tartom az egy lépés tàvolsàgot.
2018. febr. 21. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is ilyen volt az anyósjelöltem. Mindenbe belekötött, amibe bele lehet kötni. Nyissam ki az ablakot, ha nyitva volt, akkor csukjam be, jobban húzzam el a függönyt, ha el volt húzva, akkor ne annyira :D

5 évig bírtam végülis. A szakítás fő oka pedig a drága nyugdíjas nő volt, aki szabadidejében szeretett kötekedni :)

2018. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Megmondtam neki hogy az anyja többé nem szívesen látott vendég a házamban és megértette. Nem volt ebből konfliktus, ő megy hozzájuk látogatni, én nem.

Óriási megkönnyebbülés volt ez nekem.

2018. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
amikor nem voltam joban az anyosommal, akkor a ferjemnek ez nem tetszett ugyan, de ugy voltam vele, hogy a beke kedveert 2-3 hetente fel orat kibirok naluk " latogatoban", ok meg sosem jottek. ha ferjem menni akart gyakrabban, akkor nem tartotta vissza senki, mehetett, de nelkulem. olyankor anyosomek sem hianyoltak, latvanyosan nem kedveltuk egymast jo ideig, ment az oda vissza szurka ( mondjuk inkabb o piszkalt engem :D ) . aztan valahogy elkezdtunk megbaratkozni egymassal, es nem azt mondom, hogy most puszi pajtasok vagyunk, de mar nem okoz gondot egymas tarsasagaban eltolteni egy kis idot, neha eljarunk egymashoz ebedre / vacsira. Ehhez az kellett, hogy en is engedni tudjak, es hidd el, nem volt konnyu. a ferjednek annyiban igaza van, hogy neked is engednek kellene, legalabb egy kicsit. kinyalni a segguket akkor SEM kell, ha egyebkent joban vagytok .
2018. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Miért vagy vele? A pasi képtelen leválni anyuciról... már mindegy, én ilyen emberrel eleve nem vállaltam volna babát.
2018. febr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Amit az első mond.

Nem szabad elfogadni egy olyan embert, akinek fontosabb az önző anyja, aki megfúrja a fia szerelmi kapcsolatát, csak hogy neki maradjon meg a fiú. Az ilyen vérfertőző igényeket egy férfinek le kell szerelnie, csak utána lesz belőle potenciális szerelmi partner. Egy nő meg annyit tehet, hogy amint lejött neki, hogy ez a szitu anya-fia között, dobbant.

Milyen partner az, aki folyamatosan szapulja a feleségét a vele érzelmileg vérfertőző viszonyban lévő anyja szavaival?! Semmilyen.

Ez a férfi az anyja partnere, nem a tiéd.

2018. febr. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva dolgokat tett anyósom főleg miután halva született 8.hónapra a kisbabánk. Azóta nem tudok emberként nézni rá hétvégente 5-10 percet elviselem de ha már több időt kell a szőr áll a hátamon. Sajnos párom szokott közös programot szervezni az anyjával a gyerek miatt h unokázhasson kicsit. Néha ugy van vele párom tudja h nem szeretem az anyját néha meg azért szóváteszi h miért nem tudom elviselni az anyját. Rohadt nehéz helyzet...
2018. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondja a pàrom neki az a rossz , hogy az anya mindig mondja mi nem tetszik neki. Tudja , hogy én nem fogok megvàltozni főleg nem az anya miatt. Mondtam pàromnak , hogy miért érdekli mit mondd az anya mindig azt hangoztassa nem érdekli senki véleménye. Velem él mi vagyunk egy csalàd az én szüleim nem szólnak semmibe bele. Ha el mondjàk a véleményüket az egy dolog de az van amit mi akarunk. Szerintem az anyànak ezt meg kéne mondania. Úgy vàltozna a helyzet.
2018. febr. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!