Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más is van itt, aki a házastár...

Más is van itt, aki a házastársával mind a két nagymamával (anyóssal és a saját anyjával) is együtt él?

Figyelt kérdés
Persze külön lakrészben, vagy közös udvarban, stb...
2018. febr. 28. 06:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Biztos, hogy nincs. Ez morbid már nagyon.
2018. febr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én már azt se bírom elkepzelni hogy egy hétnél többet lakjak ugy a saját mint férjem szüleivel. Ha majd megoregednek és ellátást igényelnek, rendben. De amíg rendezik magukat addig jobb külön. És a külön lakreszes de egy udvaros megoldás sem játszana
2018. febr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
Volt olyan tél, amikor mindkettőnk anyukája velünk élt. Igaz, hogy mi képesek voltunk alkalmazkodni egymáshoz, amire a mai fiatalok többsége nem képes.
2018. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Persze...két öreglány akik együtt laknak és a gyerekeik házasok...hogyan alakulhat ki egy ilyen élethelyzet? Tényleg érdekelne!
2018. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk úgy, hogy az adott családban szokás törődni az öregekkel, nem bevágni őket egy otthonba, hogy ott haljanak meg?
2018. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha felállna egy ilyen helyzet, másnapra felkötném magam. Aki szerint normális, hogy 40-es 50-es emberek a szüleikkel laknak és őket pesztrálják 20 évig, annak tudok gratulálni. Én idősként sem fogom elvárni a hasonló gondoskodást, gyereket nem azért csinálunk, hogy amikor újra pelenkázni kell minket, akkor legyen ingyencsicskánk.
2018. febr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

5-ös, atótl, mert együtt élnek, piszkosul nincs idejük 8-9 óra munka PLUSZ utazás mellett gondoskodni a szülőkről.


MAximum, hogyha az egyik fél elmegy "ápolásira" és 0-24-ben gondozza a demens nagyit nulla forintért - amit értelmes ember nem nagyon tesz mert képzettség nélkül belerokkan ő maga is.

2018. febr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
5-ös! Az hogy valakit otthonba adnak nem azt jelenti hogy nem törődnek vele. Ott dolgoztam, tudom! Ápolásira nagyon kevesen mehetnek el ma magyarországon anyagi okok miatt, viszont dolgozni kell és amíg a munkahelyeden vagy nem tudsz gondoskodni a beteg idős szüleidről! Épp ezért a törődés jele ha otthonba adják szakképzett segítőknek a szülőket! Persze ez nem azt jelenti hogy elegendő egy hónapban egyszer (nyugdíj után) meglátogatni őket!!!
2018. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hasonlót csak a csak a "Família kft"- ben láttam eddig, de ha ha ti jól megvagytok így és külön lakrészben éltek, szerintem, nincs ezzel semmi probléma. Mások véleményével meg nem kell foglalkozni.
2018. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk is volt gyerekkoromban, hogy télre mindkét nagyszülő nálunk volt, hogy ne kelljen tüzelőt venniük, behordaniuk, a napot begyújtással kezdeniük.

És nem külön lakrészben voltak, vagy az udvarban, hanem bent a lakásban, ketten egy szobában.

Nem emlékszem semmilyen háborúskodásra, de biztos nem is volt, mert akkor évről évre nem lett volna ez a rendszer.

Mi gyerekek nagyon élveztük, az biztos!:)

2018. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!