Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinél milyen volt az első...

Kinél milyen volt az első bemutatás? Szülők, ti ilyenkor hogyan viselkednétek, milyen kérdéseket tennétek fel?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En baratomat 3 honap utan mutattam be nekik, szuleimnek mar elsore szerencsere nagyon szimpatikus volt, bar nekem nagyon gorcsben volt a hasam, hogy mi lesz, nem tudom miert.

Igazabol csak olyanokrol kerdeztek, hogy hogy megy a tanulas, miota zongorazik, szulei mit szoltak hozzank meg ilyenek.:) nagyon kedves volt vele anyum, apumon lattam hogy kicsit elerzekenyult, mert tobbe a kicsi lanya nem az ove :D

2018. márc. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom szüleivel épphogy tlálkozunk, mert siettünk, de az a tíz-tizenöt perc semmi extra nem volt.


Aztán legközelebb már ott is aludtam, akkor beszélgettünk, nem kérdeztek semmi különöset, nem faggattak vagy ilyesmi.


Apa sem kekeckedett a kedvessel, csomó mindenről eldumáltak ők is, bár apa nyitott, párom is, úgyhogy tök jó volt.


(U.i.: az exem 2,5 év alatt nem beszélt annyit apámmal, mint a párom első alkalommal).

2018. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Mikor a felesegem bemutatott a szuleinek akkor meg nem is jartunk ugyhogy baratkent mutatott be.

Anyukaja nagyon sokat beszelt, kerdezgetett, meseltem h mivel foglalkozok, hol elek, stb, apukaja nem volt bobeszedu.

Ot is jol fogadtak a szuleim bar beszelni nem tudtak vele mert a felesegem nem beszel magyarul.

2018. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint szulo nem kerdeseket tennek fel, hanem mint egy rgyetanguval elbeszelgetnek, vendegnek tekintenem.
2018. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Megpróbáltuk a fiút megtanítani kanasztázni. Nem sikerült ===> Megbukott az intelligenciavizsgán.
2018. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátom öccsével előbb találkoztam, mint a szülőkkel. Ő vele a lépcsőházban futottam össze. Mindketten a barátomhoz mentünk, én megismertem őt, mert láttam képen előtte, ő nem tudta ki vagyok. Egy nagy táska volt nálam (barátomnak vittem) ő meg udvariasan felcipelte nekem, útközben beszélgettünk, nem árultam el ki vagyok, nem is kérdezte. Az arcát látni kellett volna amikor megtudta, hogy én vagyok a bátyja barátnője :D

A szülők közben már a lakáson vártak minket, anyósom nyitott ajtót. Hát nézett rám, hogy én ki vagyok, mert nem tudta, hogy a nagyobbik fia bemutatja a barátnőjét. Rendesek voltak. Én amúgy izgultam nem kicsit, hisz abban a családban vagy orvos, tanár vagy mérnök mindenki, én meg szimpla gyógytornászon vagyok. Kedvelnek, örülnek, hogy egy hasonló stílusú lányt talált magának a fiuk.

2018. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a férjemet az első találkozásunk alkalmával bemutattam. :D hazakisért este, anyu meg pont jött ki a kapun kivinni a szemetet és akkor találkoztak. Mondta, hogy ha már itt van, akkor be is jöhetne vacsorázni, mert most lett kész a kaja. :D


Semmilyen kérdést nem tett fel, teljesen kötetlen beszélgetés volt. Gondolom anyunak is szimpi volt, mert sosem csinált ilyet azelőtt. 13 év elteltével is nagyon jókat nevetünk rajta ha eszünkbe jut. :D

2018. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi kapcsolatom úgy indult, hogy első találkozáskor, mivel anyám nem volt otthon, fel mertem vinni (nem nagyon csináltam ilyet, pont, hogy ne kérdezősködjön), nálunk aludt. De nem volt kedve másnap sem hazamenni, meg én se nagyon erőltettem, így felhívtam anyámat, hogy nem leszek egyedül, mire hazaérnek a lányommal (3-an laktunk ott, a gyerek meg vele volt akkor épp.)

Én se tudtam akkor, mi lesz ebből, anyám meg túl sokat nem kérdezett...

(Azóta született egy közös gyerek, és úton a következő.)

2018. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!