Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akartam az anyósom,...

Miért akartam az anyósom, hogy a gyerekem jobban szeresse öt, mint engem?

Figyelt kérdés
Mégis hogy képzeli,hogy leáll velem versenyezni? Gyakran átjön hozzánk,2 utcányira lakik és csak unokázna.Zavarja, ha rámnéz a kicsi, ilyenkor elvonja a fogyelmét és ha hozzám szalad, lohol utána, nehogy felvegyem. Most kezd anyás lenni( 11 hónapos) és ez végtelenül zavarja az anyósomat. Én ezt nem értem, Én vagyok az anyukàja, engem szeret a legjobban, hogy lehet erre féltèkeny? Ö csak a nagymamája.

2018. márc. 4. 20:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudj, de hihetetlen gyerekes vagy. És gyereknek gyerek. Szedd már össze magad, anyukának megmondod, hogy vasárnaponként ebédre jöhet, a többi napon nem engeded be. Miért ilyen bonyolult ezen az oldalon kiállni magukért az "anyáknak"?
2018. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Egy konkrét példa: vendégségben voltunk és az ö ölében volt a kicsi, de folyamatosan engem figyelt. Erre így szól az anyósom: Ott van Zsuzsi néni? Erre Zsuzsi néni: Az anyját nézi, nem látod? Erre az anyós: Jaj, vagy anyád? Olyan hangsúllyal mondta, hogy mindenki megrökönyödött rajta.
2018. márc. 4. 20:43
 3/41 anonim ***** válasza:
49%
El akarja venni toled a kicsit. Menekulj amig lehet!
2018. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez milyen válasz?
2018. márc. 4. 20:45
 5/41 anonim ***** válasza:
64%

Olyan, mint amilyen a kérdés. Gyerekes.

Szedd már össze magad,állj a sarkadra, oszd ki az anyósod, aztán ennyi. Majd észreveszi magát.

2018. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Kérem, válaszoljatok
2018. márc. 4. 21:10
 7/41 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg nem szeret az anyósod. Az enyém is ilyen és vigyázz, mert később úgy fog neki rólad beszélni...

Mi ezért lekorlátoztuk az unokázást. Nem volt könnyű, mint itt a gyakorin elképzelik. Sok vita, hiszti és sértődés. A férjeddel mindenképp beszélj és ő állítsa le az anyját. Nem az a baj, hogy unokázik, hanem a megnyilvánulása.

Sok sikert és türelmet.

2018. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
26%

Válaszoltunk!!!!!!!!!

Olvasni sem tudsz?

2018. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogja jobban szeretni. Az anyai gondoskodás hosszútávon nem tudja felülűberelni az anyós hízelgését a gyereknél. Nyilván szereti anyósod, de hiába ügyeskedik, ha te jól neveled, nincs az az isten, aki el tudná szeretni tőled. A gyerekek megérzik, ki szereti őket szívből.

Tapasztalat.

2018. márc. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
28%

Istenem, mennyire gyerek vagy... Unokázik, és? Nem csak veled törődik a gyerek, és? Nagy ügy..


"Én vagyok az anyukàja, engem szeret a legjobban" Ez meg abszolút nem törvényszerű. egy idő után a gyerek halálosan unja azt akivel össze van zárva egy-huszonnégyben. És mi az hogy "csak" a nagymamája?

2018. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!