Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért csinálja ezt az anyósom?

Miért csinálja ezt az anyósom?

Figyelt kérdés
A 16 hónaposom lányomnak heti 2x min. azt mondja,hogy ő az anyja. Soha nem húzza le maga után a wc-t,ha nagyvécézett. Soha nem szólít a nevemen,csak azt mondja,hogy "lyánka"! A páromnak mindig más nőről beszél! Ha főz egy adott ételt,szalad elvinni a lányának mondván, hogy főzzetek magatoknak. Gyakran kiabál velem semmiből semmi. Szóltam is neki,hogy bizony maga nem fog velem kiabálni,akkor bezzeg megharagudott. Mindig azt mondja,hogy a lánya mennyire élelmes,példát vehetnék róla. Egyszóval lenéz. Párom nem véd meg,kamionozik és gyakran nem is tud semmiről. Elegem van belőle. Mondja meg kerek perec a szemembe,hogy utál és boldogan elmegyek onnan.
2018. márc. 9. 13:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Annyira tudtam hogy odaszültél.

Nos szépen elköztöztök, ennyi.

Ja nincs pénz? Gyerek akkor minek kellett?

2018. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Itt nem a pénzről van szó. Van pénz!!! A párom nem akar költözni!
2018. márc. 9. 13:42
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

van pénz? remek.

akkor szépen pakolsz és mész a gyerekkel

és legközelebb egy férfinak szülsz, nem egy dedósnak. ennyi-

2018. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Hát akkor neked kell a sarkadra állni. Ha a párod szeret, költözik veled. Panaszkodnak a kommentelokre hogy csak leszoljak a kérdezőt de én is azon a velemenyen vagyok hogy nem kell sem anyós sem a saját szuleinknek szulni
2018. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%

A párodnak nem tök mindegy? Úgysincs otthon soha!

Megmondod neki, hogy vagy költöztök, vagy elfelejthet gyerekestül.

Komolyan, annyira mélé, balf#sz emberek vannak!

2018. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

A párodnak nem tök mindegy? Úgysincs otthon soha!

Megmondod neki, hogy vagy költöztök, vagy elfelejthet gyerekestül.

Komolyan, annyira málé, balf#sz emberek vannak!

2018. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg lépj le a férjed ugy se sokat van otthon neki kb mindegy lenne hol laktok. Amikor meg otthon van elmehet meglátogatni az anyját.
2018. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Egészségesebb lenne, ha a picivel elköltöznél. Ha szeret a férjed, akkor úgyis veletek megy. Együtt élni egy ilyen anyóssal, olyan mint egy nagyon rossz párkapcsolatban. Folyamatos veszekedések. Ez a kicsinek sem jó és te is tönkremész idegileg.
2018. márc. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én már mondtam a páromnak,hogy költözni akarok,mert nem bírom idegileg. Ő nem akar és azt mondta,hogy ha el próbálok menni elvetetik tőlem a kicsit,ha kell akkor még le is csukatja magát,de a kicsi az övé marad. Nehéz helyzet!
2018. márc. 9. 13:54
 10/25 anonim ***** válasza:
98%

nehéz???? mi???

szépen hívsz egy költözetőt, összecucccolsz és mész.

ő meg majd kéthetente látja pár órát, ha fenyeget akkor annyira se.

mitől fosol?

2018. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!