Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Belemennétek, hogy anyósotok...

Belemennétek, hogy anyósotok 3 hétig nálatok lakjon?

Figyelt kérdés
Felújítás miatt párom édesanyja hozzánk költözne körülbelül 3 hétre. Alapvetően kedvelem az édesanyját, jól kijövünk, és ő is elviselte, hogy náluk voltam sokat, amikor még csak jártunk a fiával, de mégis van bennem ellenérzés. Nem kicsi a lakásunk, nem is nagy, de nem bírom elképzelni, hogy hetekig itt legyen. Nekem a nyugalomhoz az is hozzátartozik, hogy bármikor elvonulhatok és egyedül lehetek. Párom azt mondta, hogy döntsem el én, ha akarom jön, ha nem akarom, akkor nem. De félek visszautasítani, nem akarom, hogy rámenjen a jó kapcsolatunk. Ti mit tennétek? 25/N
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
19%
Nem,mert nem 3 hét lenne belőle. :P
2018. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
82%
Fordított helyzetben,ha netán neked kellene nála laknod 3 hétig és nem engedné az hogy esne?
2018. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
58%
Milyen önző egy perszóna vagy.
2018. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Megoldanám másképp.
2018. márc. 19. 12:17
 5/57 anonim ***** válasza:
44%
Elég papucs párod lehet,ha rád bízza a döntést.
2018. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
92%

Én belemennék.

NAgyon jó a kapcsolatunk. AMikor született a fiam, akkor 1 hétig nálunk volt.

Nagyon jó volt.


Most már 5 éves, ovis, és annyit volt beteg, hogy nem tudtunk otthon maradni vele. Így anyósom jött föl, és volt nálunk 1 hétig, ő volt otthon a fiunkkal.


Szóval igen, én benne lennék, mert értelmes felnőtt emberek vagyunk, jó a kapcsolatunk, mindent meg tudunk beszélni, és elfogadjuk egymást. Így nincs konfliktusunk.

2018. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Nem az, csak mivel őt nem zavarná, engem pedig igen, ezért adta kezembe a döntést.
2018. márc. 19. 12:21
 8/57 anonim ***** válasza:
85%
Engedném, pontosan három hétig, egy nappal sem tovább. A mi viszonyunk jól indult, most én vagyok a világ cédája, mert elveszem a kisfiát. De ettől függetlenül engedném, hogy nálunk lakjon, hiszen ha fordított helyzet lenne és az édesanyámnak kellene segítség rosszul esne, ha a párom nemet mondana, pedig anyum nagyon szereti a páromat.
2018. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább a hid alá mennék mint anyosékhoz ,vagy volt családhoz,szülőkhöz. Férjemmel örülünk h megszabadultunk a pereputtyoktól. A kérdező férje nem papucs, közös döntés alap a házasságban,vagy a másik megkérdezése h ki jöhet a nyakukra. Felnőtt férfi meg nem lóg csöcsön, csak ezt nehezen nyelik le a lábtörlőnők meg akik otthon másodhegedüsek Anyuci után. :D
2018. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos nem engedném,hogy más döntsön arról,hogy a saját anyámat beengedhetem-e a házamba.
2018. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!