Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit mondjak, mit csináljak a...

Mit mondjak, mit csináljak a párom anyjával, hogy ne jőjjön hozzánk?

Figyelt kérdés

Párom anyja a fejébe vette, hogy majd átjön már hozzánk. Párommal fél éve vagyunk együtt csupán, én 18 vagyok párom 19, semmi iszonyat komoly dologról nincs szó.

Egymástól kb fél óra autóútra lakunk, szóval nem olyan messze. A szüleink nem ismerik egymást. Már egy ideje mondogatja az anyja, hogy majd bejön hozzánk. Én ezen nagyon ki vagyok akadva, miért jönne át és minek, mikor senki nem hívta soha? Anyáék is kifejezetten utálják az ilyen nyomulós viselkedést, és én szintén.

Továbbá nem szívesen látom itt nálunk, mert nem kedvelem, rossz természetű. Nem vagyok vele rosszban mert a párom anyja és nem állok le vele soha veszekedni, de épp eleg belőle annyi amikor átmegyek hozzájuk. Mondtam itthon mit tervez, hát senki nem örült neki.

Mit csináljak, hogy ezt felejtse el? Iszonyú bunkóság lenne a képébe mondani, hogy ne gyere.. De nem akarom hogy jöjjön! Mit csináljak?

Légyszives ne csesszetek le, elég rossz nekem így is, ráadásul pofátlannak érzem, hogy senki nem hívta, de 100x elmondta már, hogy jön. Ami a legrosszabb, hogy pàrom is támogatja őt ebben.


2018. márc. 27. 13:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
31%
Talán azért mondta, hogy majd jön, mert valahol teljesen természetes, hogy ez ember néha meglátogatja a gyerekét. Ha az új helyre költözik, az is természetes, hogy kiváncsi rá, hogy milyen helyen él. Nincs ebben semmi rossz. Miért baj az, ha meglátogat titeket néhány órára? Gondolom, nem akarna ott aludni. És ha a párodnak nincs ellene, akkor szerintem nyugodj le és próbálj meg normális emberként viselkedni arra a pár órára!
2018. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt a párommal. Én otthon lakok a szüleimmel, párom is otthon. És hozzánk (a szüleimhez és hozzám) akar jönni, hívatlanul.
2018. márc. 27. 13:36
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Semmit, ha ott van, nem kell beengedni. Hívatlanul amúgy is pfátlanság csak úgy beállítani másokhoz.
2018. márc. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Azt kell mondani a párodnak, hogy a szüleid az eljegyzésig nem akarnak találkozni az édesanyjával, mert ez nálatok nem szokás. Segítsen ezt úgy közölni az anyukájával, hogy ne sértődjön meg, mert átérzed, hogy ez egy bántó dolog, és ha 1-2 éven múlva megváltozik a kapcsolatotok, akkor szívesen látják, de szerinted nem lenne jó ötlet úgy bemutatni a szülőket, hogy a te szüleid alapból meg vannak sértődve, ez nem lenne egy jó találkozás.
2018. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
29%

félreérthetően fogalmaztál, az jött le, hogy együttéltek

amúgy megmondod, hogy ne jöjjön, mert nicns meghívva

2018. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%

1-es vagyok, ne haragudj, tényleg az jött le, hogy együtt éltek, nem fogalmaztál egyértelműen.

Így már másként látom, így nem értem, minek akarna menni. Szerintem párodnak szólj, hogy állítsa le anyukáját. Mi két éve együtt élünk a párommal és nem ismerik egymást a szüleink. Szerintem fél év után, úgy hogy nem is éltek együtt fura és felesleges.

2018. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Én is elképesztően pofátlannak érzem. Ne jöjjön ide lesekedni meg okoskodni. Ha mar komolyra fordulna a párommal a kapcsolat, akkor úgyis eljönne az ideje, hogy a szüleink is megismerjék egymást.

Meg én komolyan nem értem minek akar idejönni, mikor nem ismer itt rajtam kívül senkit es nem is hívtam ide, egyáltalán hogy fordult meg a fejében hogy idejön..

2018. márc. 27. 13:42
 8/33 anonim ***** válasza:
86%

egyáltalán nem volt félreérthető


amúgy valszeg nem normális a mama... mi lehet a fejében hogy ő tök idegen emberekhez akar beállítani?

ennyire unatkozik?

2018. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Ha nem volt egyértelmű, akkor elnézést.

Amúgy tényleg nem tudom mit képzel. Náluk az a szokás, hogyha még anyum vagy apum tesójáék átjönnek vagy nagyszülők, az a minimum hogy előtte dobnak egy telefont hogy itthon vagyunk e vagy ráérünk e stb.. Ő meg így öntörvényűen kitalálja, hogy mindenféle meghívás és megkérdezés nélkül idegenekhez beállít.

2018. márc. 27. 13:47
 10/33 anonim ***** válasza:
39%

"és nem állok le vele soha veszekedni, de épp eleg belőle annyi amikor átmegyek hozzájuk."

"öntörvényűen kitalálja, hogy mindenféle meghívás és megkérdezés nélkül idegenekhez beállít."


Nem szeretem az olyan embereket, akik váratlanul, meghívás nélkül beállítanak valahová, de tudod azt szokták mondani, hogy az éremnek 2 oldala van:


Te pl. be szoktál jelentkezni, mielőtt átmész hozzá, az Ő HÁZÁBA? (igen, tudom, a barátodhoz mész)

Mit szólnál hozzá, ha Ő is úgy fogadna ott, hogy nem szeretem, mikor idejön ez a lány, mert én épp pihenni/olvasni/dolgozni, stb akarok.


Sőt, talán még az is előfordul, hogy náluk esztek, megkínál ennivalóval, stb.

Ezen azért gondolkodj el...

2018. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!