Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósjelölt mérgezi a kapcsola...

Anyósjelölt mérgezi a kapcsolatunkat. Felajánlottam a páromnak, hogy költözzünk más városba, de nem akar. Így mi értelme?

Figyelt kérdés
Lassan rámegy a kapcsolatunk, végső megoldásként az jutott eszembe, hogy haggyuk itt a szülővárosunkat, és kezdjünk új életet ketten. De csak kifogásokat sorolt. Hogy ide köti a munkahelye, ő már nem akar váltani. Hogy itt van a lakása, amin hitel van. Hogy itt van a családja. Mondtam neki, hogy minden akarat kérdése, ketten megoldanánk. Találna új munkát, talpraesett, jó abban amit csinál, és pár éven belül ugyanolyan szintre juthatna fizetésben is. A lakását kiadná, többért mint a hiteltörlesztő, mi pedig elmennénk albérletbe. Ha eladná az autóját, lenne pár millió indulónk is bármihez, mondtam neki hogy járhatna az enyémmel, én meg vállalnám hogy buszozok, amíg nem tellik újra két autóra. Az meg hogy itt van a családja, hát erre nem tudok mit mondani, hiszen pont ez a probléma forrása. Úgy érzem semmit nem akar tenni annak érdekében hogy legyen jövője a kapcsolatnak. Én itthagynám a munkámat amit szeretek, itthagynám a családomat akikkel amugy jó a viszonyom, és kedvelik páromat is. De ő semmit.
2018. ápr. 6. 18:43
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
86%
Itt nem az anyós a probléma forrása.
2018. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
94%
Ez komoly? Te kitalálod, hogy akarsz gazdálkodni a barátod vagyonával, aztán felszalad a szemöldököd, ha ez neki nem tetszik? Ha nem troll vagy, akkor baj van a toronyban.
2018. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
91%

Hát ne haragudj, én is az a típus vagyok aki minden áron védeni akarja a kapcsolatát, de nem rombolnám nullára az életemet azért, mert a párom nem jön ki anyámmal.


Mondjon fel, költözzön ki a saját lakásából, adja el az autóját? Hol élsz te...? Ilyet a saját férjemtől se kérnék, nemhogy egy "együtt járunk" kapcsolatban..


Inkább a problémád oldjátok meg menekülés helyett. Ez amúgy nem a te dolgod hanem azé, akinek az anyja a szart kavarja.

2018. ápr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
52%

Mi megcsináltuk pár éve,annyi hogy nem volt lakás. Soha semmi máson nem kaptunk össze anyóson kívül.

200 km-re költöztünk,felmondzunk mindketten,eltelt 4 év,azóta van saját lakás,összeházasodtunk,lassan megszületik a babánk.

Férjem már csak azt bánja nem léptük meg hamarabb ezt.

Sokkal nyugisabb az életünk,jobb helyen élünk,és mivel anyós tisztában van bele hogy ha bármibe megpróbál beleszólni akkor a fiát kevesebbszer látná így beletörődött hogy ez van. (egyszer próbált meg az esküvő előtt,férjem közölte hogy vagy befejezi vagy majd facebookképen látja,azóta csend van)

2018. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
63%

Jó lenne tudni, te mit tettél bele abba a vagyonba, amiről lemondatnád a párodat..

Nem vagyok még ugyan anya sem, nem hogy anyós, de ha a fiam ilyen nőt találna maga mellé, én sem lennék hanyatt esve a kapcsolatuktól (És most még finom voltam).

Mivel mérgez? Bsztat hogy érj el valamit önerőből mielőtt pattogsz? Esetleg nem tetszik neki hogy úgy érzi, lassacskán kisemmized a fiát?!

2018. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
66%

Egyszerűen elképesztő, hogy milyen nők vannak.

A férfi mondjon le az eddig elért teljes egzisztenciájáról csak azért mert megjelentél a színen.

Ilyen háttérrel sokkalta különb nőt kapna mint te.

2018. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
48%
26: Mért gondolod, hogy nő? Szerintem férfi.
2018. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
25%

27.


Azért mert teljes képtelenséget, csak a nők képesek elvárni a pasijuktól.

2018. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
22%
28: Nekem más a tapasztalatom, nem véletlenül gondoltam automatikusan férfire (45N).
2018. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
26%

29.


Mert annyira tipikus, hogy a nőnek van saját lakása, kocsija és jól fizető munkahelye,

majd jön egy "csöves" pasas aki megpróbálja rávenni, hogy mindezt adja fel és kezdjen újra mindent elölről távol a családjától, mert különben nem lesz szex szombatonként.

2018. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!