Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek pàrom anyjàval?

Mit kezdjek pàrom anyjàval?

Figyelt kérdés
Szemembe kedves a hàtammögött meg olyanokat mond paromnak hogy mi lessz ő vele stb ha pàrommal összecuccolunk .Előttem meg a szüleim előtt meg családtagok előtt az ellenkezőjét àllitsa .

2018. ápr. 17. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ccc
2018. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ásd el.

Viccet félretéve, én agyf....t kapok az enyémtől, bőven rászolgált arra, hogy utáljam.

Sok sikert hozzá, mert állandóan menni fog az érzelmi zsarolás. Aztán a fia ha enged neki, akkor sosem lesz önálló életetek.

2018. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Én egyszerűen szarok rá. Családi ünnepeken (kb. egy évben 3 ilyen van), ami elől nem lehet kitérni, akkor elkísérem a páromat (ősztől már a férjem), amúgy pedig nem foglalkozom vele.
2018. ápr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
"...mi lessz ővele, stb. ha párommal összecuccolunk." Mi lenne? Normalis esetben, a gyerekek előbb- utóbb "kirepülnek". Nem lehet ez akkora újdonság az ő számára sem.
2018. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 exelant válasza:
Az én anyósom is ilyen volt pont. A férjemmel 15 év után már nem a legjobb volt a kapcsolatunk, bennem is és a férjemben is már benne volt olykor a válás gondolata, de valahogy mindig adtunk egy esélyt a másiknak. Most anyósom kezdte el mondani a múlt hétvégén a férjemnek, azaz a fiának, hogy váljon el tőlem, és ha nem válunk el, ő ezt addig fogja mondani a férjemnek, míg tényleg el nem juttat bennünket odáig, hogy el nem válunk. Ez nagyon meglep. Oké hogy nem szeret anyósom engem, de ha a férjemmel mi még nem léptünk meg ilyet magunktól, miért egy anyósnak kell kieszközölni a válásunkat? Nem a mi döntésünknek kellene lennie, hogy elválunk e vagy sem? Miért egy anyós erőltetése miatt kell elválnia egy házaspárnak? A férjem szerdán el is vitt már a Megyei Járásbíróságra , a keresetlevelet beadni, csak hogy az anyja kárálásának minél hamarabb véget vessen, s el is döntötte, hogy a válást minél hamarabb le akarja tudni, minél hamarabb szét akar menni velem.Oké, hogy ha azt mondjátok, hogy ha valami már nem működött, akkor jobb véget vetni neki, de ha mi még magunktól valahogy nem léptünk, a rosszak ellenére is valami még összetartott bennünket, miért egy anyós visz szét bennünket erőszakkal?
2018. ápr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom h ilyen gyenge jellemü az exférjed

Hidd el jobb h megszabadultal töle.

Anyuci kisfia,es nem fèrfi!Gondolom azt csinálta amit anyuci mond.

Az anyja boldog lehet visszakapta a kis drága fiacskàjàt.

Te meg örülj h megszabadultal mind kettötöl.

Remelem azota helyre allt az eleted

2019. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!