Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti milyen gyakran látogatjátok...

Ti milyen gyakran látogatjátok a párotok szüleit?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz volt nekünk ez az év. Rengeteg dolgunk van most az egyetemen nagyon sűrűk a napjaink, és a párom idén kezdett el dolgozni is, kicsit túlvállaltuk magunkat. És a szüleit idén csak havonta volt időnk meglátogatni a hétvégéken. És már nagyon mondogatják, hogy milyen ritkán jövünk mennyire nincs időnk rájuk. Pedig próbáljuk velük megértetni, hogy nyárig most rengeted dolgunk van. Ti hogy oldjátok meg ezeket, szerintetek mit kellene tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2018. ápr. 22. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Húsvétkor és karácsonykor.
2018. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Havonta. Ha nekem is élnének a szüleim, őket is havonta látogatnánk. Ha belegondolok, ez nálunk akkor 2 hétvége(mi ott is alszunk 1 napot alt.)lenne a hónapban. Így marad 2 magunkra. Nekünk is kell saját idő..
2018. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8-9 havo ta.


1000km-re élünk.

2018. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Legutóbb januárban voltam, aztán két hét múlva kitiltott az "otthonából". Habzó szájjal, ordítva közölte, hogy a face-n az egyik csoportban a hozzászólásaim alapján nem az az ember vagyok, akinek mutattam magam. :D :D

Nem igazán lehet erre bármit is mondani. Az első sokk után jót röhögtem.

2018. ápr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Havi 1 besikerül egy pár órára. De mivel párom 2 hetente haza járkál egyedül... Engem meg nem igen hiányolnak szerintem. Az én családomhoz kb1-2szer megyünk haza. Ott is alszunk, mert messzebb laknak. Oda mindig ketten megyünk.

De már mondtam mindkét családnak, hogy most már nem bánnám ha ők is jönnének, mert mindig mi megyünk. Anyósék 20 kmre se laknak és sosem jönnek ők sem, csak kb ha dolguk van. Nem értem, hogy nekünk mivel egyszerűbb szerintük elmenni, nem is olcsóbb és az időnk nekünk is elmegy az utazásra... Ha nekik kell jönni, mindig fontosabb dolguk van. Ez mindkét családra igaz. Nem értem... Akkor most nekünk fontosabbak ők ezekszerint? Én is tudnék mást csinálni, de haza kell mennem ha látni akarom őket.

2018. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!