Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek olyan ideges/szégyenlős a barátom családja előtt?

Figyelt kérdés

Ma áthívott ebédre a barátom családja,mert a barátomnak szülinapja van. Nagyon izgulok mert ott lesznek a szülei meg a tesói (velük már találkoztam de a két bátyja miatt még igyis izgulok) meg a nagyszülei. Nemtudom mit kéne csináljak hogy ne legyek ennyire zavarba és ne gyomorgorgorcsel kelljen atmennem hozzájuk..

15/L



2018. ápr. 29. 08:29
1 2
 1/19 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Miért izgulsz? Csak tudsz késsel-villával enni, meg gondolom nem szürcsölöd a levest. Mivel a barátod szülinapja van, biztos nem te leszel a figyelem középpontjában.
2018. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen tudom de félek hogy elrontok valamit. Vagy nemtudok majd rendesen beszelni vagy nemtudom. Meg az egyik bátyja nem szeret szerintem. Mármint múltkor kimentem a barátom edzésre és akkor jött a bátyja is és így megszolalt hogy: te már megint itt vagy miattad fogják lecseszni xy-t

Meg alapból nagyon izgulós vagyok szóval igen...

2018. ápr. 29. 08:41
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Most ez kicsit hulyeségnek fog tünni de nekem be szokott jönni. Èn tükörrel elpróbálok szituációkat. Oké családi ebéd. De azt is el lehet végülis. Elképzeled miket kérdezhetnek, és megválaszolod, rákészülsz a kérdésekre, hogy köszönöd meg illedelmesen az ételt, hogy kerülöd ki udvariasan a testvér esetleges beszólásait, hogy ajánlod fel a segítséget az anyjának az ebéd utáni mosogatásnál. Ezt tudom javasolni.
2018. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el először mindenki izgul az első találkozásnál. Nem lesz semmi baj, legyél illedelmes és viselkedj természetesen. Aműgy, meg elég, ha a fiú szeret, nem kell a családjának is. :D
2018. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
És vigyek valamit a szüleinek? És ha igen akkor mit?
2018. ápr. 29. 09:45
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az a kiscsaj aki a héten már megkérdezte, hogy milyen ruhát viseljen mert a hétvégén megy a barátjának a szülinapjára? :)
2018. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
95%
De,ő az :D
2018. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
2018. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jo na csak annyira izgulok...
2018. ápr. 29. 10:14
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Ne reagáld már túl ennyire...
2018. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!