Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Válás anyós miatt?

Válás anyós miatt?

Figyelt kérdés
Olyan nők/férfiak válaszait várom, akiknek a házassága anyós miatt ment tönkre és ha nem titok, írjátok le, mit művelt, hogy a párkapcsolatotok rovására ment?

2018. máj. 20. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Én egy ilyen párt ismerek, ott szerintem rövidesen az anyós áskálódása fog a 3 gyerekes - az utolsó nincs egyéves egészen még - pár szétbomlásához vezetni, ha valami drasztikus változás nem lesz. Ott az anyós - aki mellesleg az én párom "mostohaanyja" tesz meg mindent azért, hogy a kedves fia elhagyja a csajt
2018. máj. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
A nagyim mesélte hogy emiatt vált el. Szerencsére nem volt gyerek ezért könnyen ment az egész. Csak annyi hogy lemásolta titokban a kulcsot és mikor hazajött a nagyim akkor o csak a fiának mosott és főzött úgy hogy külön életek. Mikor elment üzleti útra két napra és hazajött akkor nyulporkoltot csinált az anyja nekik úgy h senki se kérte. Kiderült hogy a nagyi nyulát főzte meg.
2018. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
nem ismerek ilyet szemelyesen, de mar hallottam par storyt, amikor a draga mama askalodasanak volt koszonheto, hogy a par vegul szetment, szoval sajnos letezo jelenseg. :S
2018. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem anyós miatt van a válás, hanem a tutyimutyi fiaik miatt, akik nem teszik helyre az anyjukat.

Szerencsére nem saját tapasztalat, de több ilyen párt is ismerek, akik emiatt váltak el. Anyóssal laktak együtt, aki persze rendesen rájuk telepedett. Ès hiába lett volna pénz elköltözni, a mama pici fia férjek nem akartak, így a feleségek meg leléptek, mikor megunták. De ez nem kizárólag az anyós felelőssége volt.

2018. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Igaz, erről főként a férfi tehet hogy hagyja az anyjának hogy belerondítson a kapcsolatukba.

Nálam a szüleim váltak el emiatt. Apám az anyjához járt el enni, oda ment minden egyes nap, anyum hiába akart egy önálló családot építeni, apám nem tudott elszakadni az anyjától, nem bírt ki nélküle egy napot sem.


De a legnagyobb bűnös akkor is az anyós, mert nem tanította önállóságra a gyerekét, mindent a segge alá tett, elkényeztette, nem hagyta hogy leszakadjon róla a fia. Egy normális anya önállóságra neveli a gyerekét, nem arra hogy tutyi-mutyi módon, minden sz*rért az anyucihoz fusson.

2018. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem meg a tutyi mutyi feleség a hibás, aki egy kibszott lusta disznó, nem képes megcsinálni otthon semmit, a férj meg hallgathatja emiatt az anyjának a beszédét, hogy egy trehány nőt vett el, aki ráadásul kavarja a szrt is az férje, meg az anyja között.

Aztán a végén rákent mindent mindkettőre, persze a feleség az angyalka a sztoriban....

2018. máj. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Mibe hogy a 6-os egy rosszat akaró öreg anyós
2018. máj. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Én csak azt nem értem, hogy miért csináltok úgy, minthogyha csak az lenne a tipikus, hogy a férfi anyja egy idióta...

Bizony, bozony pont ugyanolyan gyakran fordul elő, hogy a nő anyja/apja hiszi, hogy túl sok köze van a dolgokhoz.


Szerintem minden esetben a szülőkkel való végleges kapcsolat megszakítás a megoldás.

2018. máj. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy az anyós miatt. Csak a férj és a feleség tudja tönkretenni a házasságot, más nem.
2018. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

"Anyós miatt"

Valakire csak-csak rá kell fogni az összeférhetetlenséget...

Aki anyósa 'miatt' válik, annak tudnia kellet, hogy leendő párja mennyre 'anyafüggő'.

Szerinted az is anyósa miatt válik, akinek anyja elnézi a házasságban éló gyereke 'félrelépését'?

.

Nem az anyóst, hanem egymást szakítottátok. Itt az idő, hogy egymást szagoljátok. Ha nem tudjátok megbeszélni a problémákat, nem az anyósra kell fogni.

.

Előre bocsátom: nem vagyok senkinek anyósa!

2018. máj. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!