Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne tenni hogy a lány...

Mit lehetne tenni hogy a lány mostohaapja elfogadjon?

Figyelt kérdés
Nem engedi a lánynak hogy találkozzon velem, pedig nem is ismer. Valamiért nagyon negatívan áll a dologhoz és a lányának is mindig felhoz engem, pedig ő nem beszél rólam. Szeretjük egymást, de ő így nem bírja.

2018. máj. 22. 10:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Jól értem szeretitek egymást,de ott az apuka aki nem engedi a lánynak hogy veled legyen?

Hány évesek vagytok? Ez nagyon fontos ennél a kérdésnél.

Velem dettó ugyanez volt,csak anyukám nem engedett a barátommal lenni,akivel én amúgy akkor már több éve együtt voltam,egyszer csak eltiltott tőle. 19 elmúltam akkor mikor ez volt.

Persze az ő kenyerét ettem,nem volt mit tennem,titokban tartottam vele a kapcsolatot,de hidd el ez nem vezet jóra.

Sok hazugság előbb utóbb kiderül.

Valami más megoldás kell.

2018. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökösnek kell lenned. Lánnyal beszéld meg, hogy olyankor mész érte, hogy elvidd délutáni programra, amikor nevelőapja otthon van.
2018. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A lány 20 én 23. Persze hogy más kell mert ez tényleg nem vezetne jóra. Én benne lennék hogy leüljek az apjával és megbeszéljük a dolgot. Vagy nem tudom mit lehetne.
2018. máj. 22. 11:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Na figyu ,ha ilyen idősek vagytok,egy az hogy nincs beleszólása senkinek elvileg.

De tudom milyen,amikor mégis bele avatkoznak.

Szépen elmész a házukhoz,bekopogsz megmondod hogy te bizony szereted a lányt és kész vagy érte bármit megtenni.

2018. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagytok, azt csináltok amit akartok, ha tényleg szereted a lányt és ő is téged akkor ki álltok magatokért elvégre nem vagytok mář kicsik.
2018. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezért jó ha a lányért mész, becsöngetsz. Nevelőfaterja így lehetőséget kap arra, hogy behívjon, ha akar, de lehet hogy a "face controll" is elég neki. Látja rólad, hogy nem vagy sunyi, eléje mersz állni.
2018. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van valami rossz híred? Verekedés, drogozás vagy bármi? Hasonló oka lehet,mert tuti nem a két szép szemed miatt nem kedvel
2018. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a manus?

Nem lehet, hogy rákattant a mostohalányára és féltékeny?

2018. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem drogozom, verekedem, se priuszom, se rossz hírem nincs. Még csak esetleges rossz pletykákat sem hallhatna ha lennének mivel külön városban lakunk. Nem látott, nem ismer, nem tud rólam semmit csak annyit hogy találkoztam párszor a lányával.
2018. máj. 22. 12:18
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Felnőttek vagytok, semmihez nem kell engedélyt kérnetek. Oda mersz menni a lányért?
2018. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!