Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem tud megnyugodni?...

Miért nem tud megnyugodni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 5 éve vagyok párommal, abból 3 éve együtt élünk külön háztartásban anyósomtól. Egyszerűen kezdek belebetegedni a viselkedésébe. Egyszer tök normális aztán elborul nála valami és csak azért is be akarja bizonyítani hogy én rossz ember vagyok. A családomat lenézi holott egy rossz szót soha nem szóltak neki sőt támogatták. Olyan lelki elnyomásban tart engem hogy érezzem én egy semirekellő vagyok. Ha elmegyünk hozzá pofákat vág mindenbe beleköt amit és ahogy csinálunk. Mindig az ő lelki világával kell foglalkozni. Neki mindig fáj a feje a dereka a mindene. De ha én mondom esetleg hogy fáj a fejem ohh az nem betegség. Havonta csinál egy jó kis cirkuszt olyankor minket is ellök magától meg a párját is. Egyszerűen nem tudom mit tegyek. Szívem szerint kiosztanám de azthiszem felesleges, bár volt egy nagy vitánk amikor a családomat támadta akkor nagyon lekiabáltam hogy tudja hol a helye meg azért nézzen önmagába is mire fel a fiának azt mondta hogy "ha nem védesz meg nem vagy a fiam" . kezdem azt érezni hogy ki kell szállnom ebből a kapcsolatból mert már a mindennapjaimat keseríti meg. Ezen jár az eszem hogy hogyan tegyem helyre a dolgokat. Nem megy semmi és fogy a türelmem. Kérlek segítsetek. 22/L

2018. máj. 26. 09:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
A nő gyogyós. Kell neki a figyelem. Szüntessétek be a kapcsolattartást. Ha a párod nem áll melléd, nem a párod...
2018. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Neked ehhez nincs sok közöd, nem mész hozzájuk, nem engeded be, kész.


Ha a párod melletted áll, nyert ügyed van, de ha anyuka mellett, akkor gondolkozz a kapcsolatodon is kicsit.

2018. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen ezen gondolkodtam hogy nem kellene nekünk tartani a kapcsolatot. Főleg hogy olyan dolgokba szól bele velem kapcsolatban amibe a saját anyám se szól bele.
2018. máj. 26. 09:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat felemészt téged. Vagy menjetek külön, vagy hagyd a pasit az anyjával együtt a fenébe.

Mondjuk az ilyen állat nők akkor sem fognak békén hagyni benneteket, ha külön lesztek tőle.

2018. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem oszd ki rendesen. A párod egyébként mit szól hozzá?
2018. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja hogy " hiába beszélek vele ő ilyen . nem érti meg úgy sem" általában ezt.
2018. máj. 26. 09:56
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg a párodnak, hogy ez így nem jó neked és nem tudsz vele lenni, ha nem történik változás
2018. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Főleg hogy olyan dolgokba szól bele velem kapcsolatban amibe a saját anyám se szól bele.


Abba tud beleszólni, amiről beszéltek neki...


Lekiabáltad, higy tudja, hol a helye? Az én anyámmal kiabálnál, és kívül találná magad az ajtón. Hogy tudd, hol a helyed.

2018. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem fog megnyugodni, mivel utál és lenéz téged, ahogy írod. A gyűlölet pedig az esetek többségében nem fordul át szeretetbe, bárki bármit mond.

Először is, ne menj át hozzá. Hülye az, aki állandó jelleggel házhoz megy a pofonért. Másodszor, ha a töketlen pasid nem áll ki végre melletted, paterold vissza az idegbeteg anyjához, te meg keress egy normális társat magadnak.


22 évesen nem kéne még beragadni egy ilyen helyzetbe, és folyton stresszelni miatta.

2018. máj. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja hogy anyuka bármit megtehet a menynek meg kussba kell lenni?megmondom őszintén ha ilyen a hozzáállásod akkor nem is lennék veled :)
2018. máj. 26. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!