Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok mikor kezdődtek a...

Nálatok mikor kezdődtek a problémák a párotok szüleivel és rokonaival? Mennyi idő után mutatták ki a fogaik fehérjét? Miket vágtak a fejetekhez vagy éppen a hátatok mögött?

Figyelt kérdés

2018. máj. 26. 20:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Eljegyzés után.
2018. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
23 éve élek az anyósommal, a sógornőm azt egyik legjobb barátnőm lett, a szüleim jó kapcsolatban vannak az anyósommal, férjem jóban van a szüleimmel, tesóimmal. A lányom napi kapcsolatban van az unokatesóival. Fura, de ilyen is van. Intelligencia kérdése.
2018. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

1-1,5 év után.

A 'nagymamája' kiabált velem a családi asztalnál, amiért nem tetszett neki a becenév ahogy a párom hívom.

Az anyja meg a vallásosságomat kérdőjelezte meg.

2018. máj. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Véletlenül elküldte.

Szóval nem hódoltam be anyós akaratának. Ezért családot szétromboló lettem. Pl. Karácsonykor az én családom mondta előbb, mikor lesz az összejövetel, így ahhoz szerveztünk mindent. Persze anyósnak is pont akkor kellett és megbeszéltük, hogy akkor később csatlakozunk. Az nem felelt meg neki, mert ő készül és tiszteletlen vagyok vele. Azóta én vagyok a Grincs. 😄

2018. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Pár hónap után, kb. fél év.
2018. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Intelligencia, igen, de az összes fél részéről. Ha csak egy valakinél hiányzik, akkor már nem működik. Velem addig volt “normális” anyósom, amíg meg nem tudta, hogy nem óhajtunk vele együtt lakni az esküvő után (előtte sem, addig mi is külön éltünk). Jött a rinya, hogy neki ott az a nagy ház (70nm, mi meg min. 3 gyereket akartunk), meg a lelki terror, h mi lesz vele egyedül öregen otthon? Mikor kedvesen, de határozottan elmondtam neki, mik az elképzeléseink kettőnknek, hogy sok gyerek, külön háztartás, saját konyha, stb. akkor én lettem az önző szemétláda, aki elrabolja a kiadiát, pedig ők olyan jól elvoltak kettesben és minek kellettem én ide? A gyerekek sem érdeklik, egyszer sem kérdezte még a férjem róluk.
2018. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Kisfiát, bocs. 😄
2018. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismer a fáradtságot se vette,hogy nyisson felém. Nem látott soha csak képen és már akkor gyűlölt. Férjem sem érdekli unokája sem én pláne nem. Ez így alakult sajnos van ilyen az embernek el kell engednie az ilyen embereket.
2018. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
2-es fene mód büszke,de ez van ha a másik fél IS kulturált lény. Sajna ez nem mindig jön össze.
2018. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Nagyjából másfél év, az egészen kicsiktől (de csúnya színe lett a hajamnak) egészen odáig jutottunk hogy egy ordas vagyok, amiért nem főzök minden nap a kis fiára, aki amúgy nem is igényelné :D
2018. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!