Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Idegesitő rokonok a férjem...

Idegesitő rokonok a férjem részéről. Hogyan értethetném meg velük, h hagyjanak minket békén?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet: épitkezünk, már lassan a befejezési fázisban tartunk a házzal kapcsolatban.

A férjem rokonai kijelentették, h ők már akkoris látogatni fognak minket ha tetszik ha nem (grillpartyk stb) abszolut ugy kezelik a házunkat mintha az ővék lenne. Holott én adtam (feleségként) elég sok költségvetést a házra... Egyszerűen bosszanto, h én gürizek legtöbbet a házra ezek meg már becuccolnának holott alig vagyunk otthon annyit dolgozunk...nem veszik figyelembe, hogy szükségünk van magánéletre... nagyon dühös vagyok és félek, h ez felesleges veszekedésekhez vezet vagy ne adj Isten váláshoz...



2018. máj. 27. 00:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%

Talán ezt a felújitás előtt kelett volna rendezni,ha meg emiatt váltok,akkor ne haragudj de alapban rossz a házasságotok.

A házasság két ember dolga a közös ház meg nem a pereputtyé. Én nem csesztem volna el a pénzt a házra ha ilyen a szitu,ki se mondtam volna az igent olyannak aki nem tudja a pereputtyot férfiként helyre rakni,én nőként helyre rakom az elején a dolgokat... Nem is ül senki a fejemre.

2018. máj. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Miért itt panaszkodsz? Miért nem a rokonoknak mondod, hogy a házatok, nem bulitanya, és nem átjáróház. Ha grillpartit akarnak akkor csináljanak a saját otthonuknál. Ti erre nem vagytok vevők. Megfognak sértődni? Na és? Akkor sértődjenek meg, de tuti nem mennek. Már az elején tisztázni kell, hogy nincs hétvégi traccsparti nálatok.
2018. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

1es: nem válunk, azt irtam nem szeretném ha váláshoz vezetne a pereputty belemászása az éketünkbe.

Nem felujitunk, épitkezünk és most a rokonok felpörögtek.

Eddig nem volt ilyen a szitu és nem vagyok tisztanláto sajnos...

Tisztelem h vannak rokonai, jöjjenek el egyszer, de azert ne goldoljak, hogy akkor járhatnak amikor a kedvük szottyan..

2018. máj. 27. 01:02
 4/41 A kérdező kommentje:
2es: emlegettem férjemnek, hogy ez nekem nem teszik, heti 1napot vagyok otthon és véletlenül se a pereputtyat akarom nézni és körbe ugralni..persze erre jött a duzzogas..tudtommal erre van többek között a gyakori kérdések, ha nincs kitől mát tanácsot kérned...
2018. máj. 27. 01:04
 5/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell megértetni velük igazából semmit, nemet mondtok és kész.


Ha a férjed beengedi őket és tojik a fejedre, az baj, sajna ilyen kapcsolatra nem kellene építkezni...

De ha megbeszélitek, eleve nincs gond.


Ha tetszik, ha nem... S mit mond erre a férjed? Én soha nem hívnám meg őket a házamba, ha ilyen bunkó módon állnának hozzám, mégis mit képzelnek? Rengeteg bunkóságról hallottam már életemben, ez se sokkol éppen le, de azért fel tud háborítani, elhűlök, hogy milyen emberek léteznek.

Bármit segítettek vagy tettek volna, NEM mondjuk azt, hogy márpedig jövök, bármit is akarsz a saját házadban... Utolsó, alpári viselkedés ez így. Már ha tényleg ezt mondták, mert ha kiszínezve (akár nem direkt, de a saját érzéseid ködében így cselekedve) írtad le, akkor fogalmam sem lehet a konkrét helyzetről.


De az, hogy ezt a férjeddel ketten kell eldöntenetek, az marad. A ti házatok, sőt otthonotok, nem a rokonoké... Ha otthon nincs béke és nyugalom s nyüzsi csak akkor, ha ti is akarjátok, akkor hol?

2018. máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
95%
A férjed duzzog, akkor miért nem maradt a pereputtyal. Ne haragudj de a saját tapasztalatombol boritékolom h ti se lesztek hosszu házasok,ha már az elején duzzog h nem lesztek átjároház..
2018. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
kedves utolso valaszolo, nincs kiszinezve, egyik idősebb rokon (ittas őszinteségében) közölte, h nagyon tetszik neki a házunk, ő szeretne jönni ha lehet gyakrabban is. "lehet, h idegesitő leszek, de nekem ptt akkor is nagyon tetszik" alapon... egyszerűen olyan mérges vagyok h elsirtam magam, h nincs nyugtom a nyomulo rokonokkal szemben...
2018. máj. 27. 01:12
 8/41 A kérdező kommentje:
az a baj, h a féjem tul elnéző és joszivű és nemtud nemet mondani...én már párszor a tudtukra adtam, h ettől-eddig másszanak bele az életünkbe. Most ez már olyan szinteket kezd el döntögetni ami már nagyon dühitő, és ami a legfelháboritobb h a családbol a fiatal házasok közül csak minket idegesitenek ilyennel a többieket békén hagyják...
2018. máj. 27. 01:15
 9/41 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggodj be is költöznek majd,folyton matatnak majd mind nálunk,mikor nem voltam otthon,lol.. Nekem ex anyos a bugyijaimra is véleményt mondott,csak emberére akadt bennem aki kiáll magáért, ami nem tetszett se neki se a tejszivo fiának..
2018. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
a többieket békén hagyják... Azért mert a férjed tutyi,a többiek gondolom az elején letették a szabályokat a nem nem volt..
2018. máj. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!