Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szülei miért kutakodtak...

Párom szülei miért kutakodtak a holmim között?

Figyelt kérdés
Most pár napja párom szüleinél vagyunk mivel rendezvénysorozat van városban és ők meghívtak minket. Semmi különös nem volt mikor megérkeztünk persze kérdezgettek felőlem meg teljesen kedélyesen beszélgettünk. Viszont ma reggel néztem a mobilomat és kaptam 3 értesítést is. Az egyikben az volt, hogy valaki megpróbált hozzá férni a laptopomhoz, a másik pedig az, hogy valami megpróbált hozzáférni a tabletemhez. Mikor megnéztem a fényképeket mert mind a kettő be van állítva (5 darab képet csinál 2 másodperces eltéréssel ilyenkor) ott virított a párom drága édes anyukája. Aki úgy gondolta, hogy hát azért csak belenéz a cuccaimba. Ekkor kezdtem el kicsit gyanakodni. Megnéztem a sporttáskámat is amivel jöttem hát azon sem balra hanem jobbra volt visszahúzva a cipzár. Ez így csak szerintem nem természetes viselkedés?

2018. máj. 27. 10:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Én ezzel már mennék is, nem magyarázkodnék sokat. Elmodnanám, mit gondolok, és már csapódna is be mögöttem az ajtó.
2018. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 szántóvető ***** válasza:
76%
talán drogot/óvszert stb. kerestek mert az ő készletük kifogyott.de inkább őket kérdezd,ide hiába írsz ki kérdést.
2018. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
6%
miért, az természetes viselkedés, hogy laptoppal meg tablettel meg mindennel mész vendégségbe??
2018. máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

3-as, igen, mi is azzal járunk vengédségbe 3-4 napra, mert a buszjegyet, vonatot nem a telefonon fogjuk megvenni, utalni azon tudunk, menetrendet ezerszer egyszerűbb ott böngészni és filmet sem a mobilon néznénk késő este - de kötekedjél csak.


Kérdező: én megkérdezném, ez mi volt, kiosztanám őket és jönnék is el.

A bunkóságnak is van határa, más privát cuccai közt turkálni pedig a legnagyobb aljasság.

2018. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

3. Miért ne lenne természetes?


Amúgy én tuti, hogy szóvá tenném nekik. Megkérdezném tőlük, hogy ez mégis mi volt, miért volt erre szükség, hogyan gondolta és elmondanám nekik a véleményemet erről az egészről. Jelezném, hogy még adok egy esélyt, de akkor tartsák tiszteletben a tulajdonomat és ne turkáljanak a cuccaim között.

2018. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
4%

a buszjegyet, vonatot nem a telefonon fogjuk megvenni, utalni azon tudunk


erre tökéletesen elég egy telefon. Plusz nyilván a srácnak is van gépe, amin megveheti.

ÉS ha azért ment, mert rendezvények vannak, akkor pláne full felesleges.

2018. máj. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
22%
Megkérdezném, hogy mit szeretett volna és beszélnék velük. Semmiképp sem egyből támadnék, meg rosszat feltételeznék. Lehet kicsi a valószínűsége, de akkor is állhat értelmes indok a háttérben. Adok egy esélyt, hogy felnőttként meg tudjuk beszélni.
2018. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem tök mindegy hogy miért vitte magával ? Az ő dolga. Azt visz magával, amit akar. A lényeg az, hoyg a másik dolgai között nem keresgélünk. Szólsz a párodnak, hogy ez volt az utolsó eset, hogy ott vendégeskedtél
2018. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Kedves előttem szóló, ne azon kattogj, más mit visz magával vendégségbe, ehhez semmi közöd.

Inkább azon kéne agyalnod, más miért veszi a bátorságot ahhoz, hogy kutakodjon? Amihez egyébként a rendőröknek is jogerős bírósági végzés kell, csak szólok.

2018. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Laptopra azért van szükség mert mindent ezen intézek. Ezen szoktunk sorozatot nézni itt a legkényelmesebb használni minden weboldalt. Szükségem van rá mert az emailekre ugyanúgy válaszolok minden nap. Tablet szintén kell mert azon szoktam rajzolni és utazás közben azt szoktuk használni. Nem szeretném konfliktussal indítani az ismerkedést a szülőkkel de ha ma is bejelez valami akkor kénytelen leszek. 22/F
2018. máj. 27. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!