Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy köszönjem meg a barátnőm...

Hogy köszönjem meg a barátnőm szüleinek, hogy elhívtak magukkal nyaralni?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória, mert még nem házasodtunk össze, de ez tűnt a legszimpatikusabbnak :D.

Más lassan két éve járunk, 21 vagyok, tavaly is elhívtak, csak nem akarok bort vinni megint ajándékba. Mit ajánlotok, mit vigyek?


2018. máj. 28. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"Köszönöm, hogy elhívtatok magatokkal nyaralni."
2018. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jogos
2018. máj. 28. 20:05
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha elhívnak / elvisznek, az azt jelenti, hogy befogadtak a családba, vagy legalábbis jó esélyt kaptál. Azzal tudod megköszönni, hogy boldoggá teszed a lányukat.
2018. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Ajándékba én nem vinnék semmit, azzal köszönném meg, hogy nem vagyok anyós terhére, és nem a legdrágább kaját rendelem az étlapról (ha ugyanis ŐK elhívtak TÉGED nyaralni, akkor az azt kell jelentse, hogy ők állják a számlát, ami nem mindegy, hogy mennyi, illetve az legalábbis semmiképp se mindegy, hogy mennyi rád eső rész belőle...)


A lányukat meg tedd boldoggá, és minél kevesebbet legyetek a terhükre.

2018. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, esetleg egy üveg bort vinnék, amit egy adott este, amikor olyan a helyzet, felajánlanék... négyeteknek simán elfogy a 7 dl.
2018. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
13%
unokával.úgyis ennek örülnének a legjobban.
2018. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
21 évesen az ember az egyetem közepén van... eszedbe ne jusson unokával örvendeztetni, mert én mondjuk a fejeden törném szét az első üvegcuccot(legyen az pohár, boros, vagy sörös, vagy pezsgősüveg), ami a kezembe akad, hogy felcsináltad a lányomat... ennyi idősen kőkeményen teperni, hajtani kell az egyetemen, meg mellette max. bulizgatni,ha meg annyi eszed nincs, hogy felsőoktatásba járj, akkor kőkeményen robotolni kell és élére kell rakni a pénzt.
2018. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
90%

Jézusom ez a 7-es válaszoló....elképzelem milyen anyós lehetsz, vagy após...az az igazi lesujtó tekintetű, akit így neveltek és mert vele úgy viselkedtek a szülei ezért ő is olyan a gyerekével. Szerinted csak az jó amit te csinálsz, ha meg valami nem úgy van idegbeteg módon káromkodsz és hibáztatsz mindenkit. Nem hinném elítélendő ha valaki nem jár egyetemre és dolgozik, vagy ha egyetemre jár és nem dolgozik.


Srác, egy ilyen anyóstól meg apóstól mentsen meg a jó Isten téged...


Hogy válaszoljak is én a nyaralás végén egy, “Köszönöm ezt a csodás hetet”, és mellette ha megteheted fizetsz nekik egy vacsorát, fagyizást, vagy bármit.


Jó nyaralást :)

2018. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2018. máj. 28. 22:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lényeges, hogy köszönetképpen ne felejts el az egész családdal tisztességesen viselkedni!

Minél kevesebb saját kivánságod legyen ha néha mégis, ne erőltesd.

2018. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!