Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért ilyen az anyám? Féltéken...

Miért ilyen az anyám? Féltékeny lehet vagy csak magányos vagy tetszhet neki a párom?

Figyelt kérdés

Szingli nemrég óta. Mindig a páromról beszél hogy ha itt van nálunk csak fekszik meg hogy ő nem egy férfi mert kocsija sincs meg hogy miért nem hívott el a barátaihoz miközben már rég tervezgette ezt a baráti találkát a haverjaival akiket már nagyon rég látott és győzködték hogy csináljon már időt rájuk is mert szinte Minden hétvégén hozzám jön át. Nos,az a bajom hogy anyám egyszer jókat mond a páromról egyszer teljesen az ellentéte. Amikor bántja őt én teljesen kivagyok és rögtön megvédem. Azt találta ki hogy nekem nem jó a szex a párommal...mert hogy az nagyon fontos egy kapcsolatban hogy az klappoljon DE közben meg nagyon jó vele és ez is felmérgesít hogy ilyeneket állít holott TOTÁL nem igaz. Imádom a párom illik is hozzám NAGYON rendes es tisztel engem.


20/L 23/F


2018. jún. 7. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

“Azt találta ki hogy nekem nem jó a szex a párommal..”

Hát ne mászkálj otthon búvalb.szott fejjel, akkor majd nem hinné azt, hogy fatökű a pasid.

2018. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
nem egy férfi mert kocsija sincs - anyád egy szánalmas proli.
2018. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Magányos szerintem, vigyétek el valahova a pároddal szervezzetek neki valamilyen programot hátha örülne neki,mondjátok azt hogy ezt a párod találta ki na ha még ezután is rossz a véleménye a párodról akkor nem szereti.
2018. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hozzátok össze valakivel, mert nagyon úgy tűnik, hogy szexhiánya van.
2018. jún. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyetlen gyerek vagy? Régóta nevelt egyedül? Ilyenkor van, hogy nehezen viseli az anya a leválást.
2018. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem valószínűleg irigykedik rád. Rátok, hogy ti olyan boldogok vagytok. És tök keserű neki, hogy egyedül van, talán azt is akarja, hogy osztozz a fájdalmában, és ezért megpróbál a barátod ellen beszélni téged; hogy szakítsál vele, és akkor ketten legyetek egyedül. Amikor meg jókat mond, lehet, hogy ő is vágyakozik ilyen jóra. Szal ja, irigy rád.
2018. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!