Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom kijelentése másnál is...

Anyósom kijelentése másnál is kiverte volna a biztosítékot?

Figyelt kérdés

Az ominózus kijelentés az volt, hogy a gyerekünk tíz évesen már ihat sört. Mivel ha otthon nem ihat, máshol fog inni.


Hát szerintem ez nem normális dolog, náluk meg több példa is van az előfordulására. Másrészt sokszor kijelent tényeket, amit szerintem nekünk kéne eldönteni, nem neki. Na, és én pl. nem alkoholizáltam sehol, hiába nem kaptam otthon, és szerintem nem vagyok evvel egyedül.

Természetesen visszaszóltam, de szerintem meg se hallotta.



2018. jún. 7. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Nálam biztosan.
2018. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Egy 10 eves gyerek fejlodesben van nagyon es nincs szüksége idegmeregre. (Szesz ilyen fiatalon) tuti pofamvagtam volna...

Majd ha 16-17 fele jar neha megihat egyet kettőt esetleg de 10 evesen inni...jo hogy nem gyujthat ra...

2018. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Persze, ez nagyon jellemző a nagyszülőkre. Átlátszó kamu.
2018. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém meg is itatta a 9 éves fimat sörrel. Vigyázott rá, aztán gondolta itt az ideje, hogy kipróbálja a gyerek. Mikor megtudtam, finoman, de határozottan megkértem, hogy akkor ezt soha többet. Hisztizett, meg szidott a hátam mögött, de legalább betartotta amit kértem.
2018. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Nálam is kiverte volna a biztosítékot. 15-16 éves korban már talán igaza lett volna.


21 F

2018. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
10 évesen ha megkóstolja, úgy is megutálja mert keserű
2018. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Nálam kiverte volna és joggal... Nyilván nem pontban 18 évesen tudja jobban kezelni a sejtmérget az ember, szóval ha 15 évesen ad neki egy kis sört vagy valamit, hát OK, van realitásérzékem, de 10 évesen...???


Nem valószínű, hogy a továbbiakban magára hagynám a gyerekkel, ha egy mód van rá... S megtalálnám azt a módot.

2018. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
64%
Szerintem beszéljetek erről a férjeddel(pároddal),hátha tud az anyósodra hatni.
2018. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat felpontoztam és köszönöm.

Megnyugtató, hogy akkor mások szerint is ő gondolja rosszul.

Sajnos nem kamu, ő minden gyerekének engedte a kóstolást ekkora korukban, ezt már korábban is közölte. Naivan az hittem, nálunk nem veti ezt fel.

2018. jún. 7. 18:49
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

Kiverte volna, meg én is kivertem volna a fogait

De szerintem tényleg ne aggódj a gyerek miatt, ennyi idősen valóban csak azt lehet elérni hogy megutálja az íze miatt

Mondd meg a kedves mamának, hogy majd a szülei eldöntik, hogy hogyan nevelik fel

2018. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!