Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha anyósom szinte lopva eszik...

Ha anyósom szinte lopva eszik a főztömből, az azt jelenti, hogy bár tudja hogy pofátlanság, de azt is tudja, hogy a pofátlanságnak nincs határa, és ő bármit megtehet?

Figyelt kérdés
Egy házban élünk,a ház fele-fele tulajdonjogú,rezsibe télen-nyáron egyforma jelképes összeget ad,hozzák neki az ebédet.
2018. jún. 8. 12:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, miért tartod pofátlanság akkor, hogy eszik a főztödből?

Teljesen külön kasszán vagytok? Ő főz magának, amiből ti nem kaptok?

2018. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem főz? Nem érné meg neki egymagára? Teljesesn külön kasszán vagytok? Vagy a rezsibe sem ad bele és szinte ti tartjátok? A házat együtt vettétek vagy az anyóssé és a férjed örökólte az apja részét? Egyébként bunkóság ha lopva eszik.Ha kevés a kajája miért nem szól, hogy ehetne e kicsit belőle mert még éhes.Gondolom néha néha egy fél tányérral több téged sem vágna földhöz...A nagy kérdés, hogy milyen a kapcsolatotok?
2018. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%
Kíváncsi lennék mi lehet az oka, hogy csak lopva mer enni belőle.
2018. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez fura. Nálunk családban nincs lopva evés, az étel mindenkié. Ha elmegyünk látogatóba anyóshoz, akkor is bármit ehetünk, nyilván amiből nincs sok vagy speciális, annál kérdezünk...


Viszont ha már egy házban éltek, tudjatok annyira kommunikálni, hogy ezt megbeszélitek...

2018. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, én ki nem állhatom az anyósom, nem is élünk együtt, de azt eszik nálunk, amit csak akar.

Ételt sajnálni a leggusztustalanabb dolgok egyike. Ha annyira utálnám, hogy hozza se szólnák, ha itt van, akkor se tudnám sajnálni tőle.

Kínáld meg, ne kelljen már lopva ennie!

2018. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk VELE kéne megbeszélni, nem gondolod?


Istenem, te is olyan ostoba vagy, mint az ide írogatók zöme, kommunikáció nulla.

2018. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Az egy házban élünk nem egyenlő az egy háztartással.Ő megveszi magának amit megenne,hétvégén jobb esetben megfőzi magának amit megenne,de általában inkább még azt sem.Amit főz,az az övé.Ad a rezsibe,mint írtam jelképes összeget.

Ezenkívül a háztartásba 99%ban mi veszünk mindent,ő csak használja,ha elfogy valami nem vesz,hanem háborog hogy már megint nincs ....

2018. jún. 8. 13:24
 8/32 A kérdező kommentje:

A "beszéljük meg"-en már rég túl vagyunk.többször is...mindig mi jöttünk ki belőle rosszul.mert mi sajnálunk tőle mindent.

Holott nem,de azért vannak határok szerintem...

2018. jún. 8. 13:28
 9/32 A kérdező kommentje:
Mindegy,már látom,hogy rossz ötlet volt itt kérdést feltenni.köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. jún. 8. 13:29
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Anyósod egy ember, nem háziállat, ne kelljen már ételt “lopnia”. Kínáld meg szépen, mintha felnőtt, érző emberi lény lennél.
2018. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!