Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki milyen viszonyban van az...

Ki milyen viszonyban van az anyósával?

Figyelt kérdés
Én a jobb ha ritkán látjuk kategóriába sorolom. Nem jövök ki vele. Nem volt konkrét dolog ami miatt rosszba lennénk egyszerűen nem tudok vele ellenni.
2018. jún. 10. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon jó, többet tud rólam mint a saját anyám, fiatalos, légynek se tud ártani típus és megbízható.
2018. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Én kedves voltam vele, aztán kiderült, hogy utál, így ritkítottuk a találkozásokat. Évente egyszer találkozunk, ez így tökéletes.
2018. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Jó fej, persze megvannak a hibái (pl. cigizik), de kinek nem? Havonta elmegyünk hozzá relaxálni (konkrétan egy csomószor szundítunk egyet nála a fárasztó nagybevásárlás után) és szocializálódni. Anyám helyett anyám, mondta is már, hogy a gyermekének tekint s hasonlóan is bánik velem, mint a fiával. Úgyhogy szerencsés vagyok ebben, főleg, hogy számomra alap, hogy a családi kör békés és gyógyító, nem pedig problémaforrás.
2018. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nála az a gond hogy nagyon csendes ami engem idegesít. Nem lehet vele beszélgetni mert pár szóba válaszol vissza

Én beszédes típusú vagyok ő meg halk de nagyon. Ha csendkirályosat kéne játszani ő nyerne.

2018. jún. 10. 22:08
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Bocs, hogy nem a kerdesre valaszolok, csak nem ertem miert van az, hogy ha egy ferfi csendes, szotlan, az mindig rendben van, azt mindig elnezi a tarsadalom. Ha aposod lenne szotlan, egy rossz szavad nem lenne ra, allitom. Ha meg egy no ilyen, az mar rogton minimum a fura kategoriaba esik, es nem szivesen latott vendeg lesz belole.
2018. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok vele jóban.

Az elején semmi baj nem volt, elvoltunk, meg elmentem vele ide-oda, segítettem is neki, ő is nekem, aztán egyszer csak elkezdett ellenségeskedni, és nagyon gyorsan sikerült ellenségekké válni.

Párom mondta, hogy ezt a többi kis barátnőjénél is eljátszotta, mert ő azt akarja elérni, hogy a fia csak az övé legyen.

A szitkozódós (csak ő, én sosem) időszakot elhagyva jött a nem szólok hozzád és köszönni sem fogok (én hiába köszöntem rám se nézett), aztán most már lassan úgy érzem kezd "felengedni" és kezd beletörődni, hogy már nem csak egy kis jött-ment barátnő vagyok, és nem fogom hagyni se én sem a párom hogy ő bármiben is befolyásolja a kapcsolatunkat.

Ideje volt rájönnie.

2018. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Messze lakunk, így évente maximum 1-2x találkozunk. Kedves, segít, de szerintem a másik menyét jobban kedveli.
2018. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Egyre rosszabban!


Elköltözni nem hajlandó, pedig nyomorognak a lakásban, de közölte párommal, hogy ne menjen haza ekkor meg akkor, hogy a testvére tudjon tanulni. Anyós egy szobában van a tesóval,(mert a férjével nem bír egy légtérben lenni), aki ha nincs otthon párom átmegy az ő szobájába. Egyébként mindig sír a szája, hogy jeveset vagyunk náluk, ezek után ne csodálkozzon.

2018. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Több, mint 20 éve élünk együtt, és jobban vagyunk. Soha nem volt vitánk sem.
2018. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Jo a viszonyunk.

Sokat segitettek nekunk mikor osszehazasodtunk, koltozkodtunk.

2018. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!