Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen véleménnyel vagytok...

Milyen véleménnyel vagytok egy ilyen anyósról?

Figyelt kérdés

A barátnőm anyja még pár hónapja kb 2-3 elmondta nekem , hogy :

Utána puhatoltam ( kémkedtem ) az anyád után. Mégis milyen ember az ilyen ember idézem anyós aki a saját lányának a barátjának az anyja után kémkedik.hogy ő milyen ember.


2018. jún. 10. 23:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Kb 10 percbe telt mire megfejtettem, hogy mégis mi a franc van.

2-3 hónapja volt ez és most háborodsz fel rajta vagy mi?

2018. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a nap bolondja. Nem volt elég az abortuszra kényszerítős hülyeséged?
2018. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom ember! Előbb tanulj meg érthetően fogalmazni kérlek! Amúgy szerintem az ilyen sz@r ember.
2018. jún. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
2018. jún. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezért szeretem a nyári szünet, tele lesz a gyakori ostobábbnál ostobább kamukérdéssel.
2018. jún. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Mi a kérdés,mert vmi probléma biztos h van, de nem az anyossal,nem itt kell a frusztráciot levezetni.. Amugy meg ha igy kumunikálsz nem csodálkozom semmin..
2018. jún. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

a ti fajtátokat hívják internet szájaskodonak


Mi vagyunk az internet szájaskodók, mikor te nem mersz "anyósod" elé állni és leteremteni?O.O Amúgy meg, mivel a csaj nem a feleséged, az anyja nem is az anyósod.

2018. jún. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, az élő életben rettentően félnék egy hozzád hasonló nagy tudással rendelkező egyéntől. Talán a Magyar Helyesírás Szabályaival távol tudnálak tartani....
2018. jún. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy igaz-e a kérdés, vagy sem, nem érdekel, a szituációra figyelek.

Nem a III/III-as időket éljük, ezért feltételezném, hogy nem rossz szándékkal, hanem megismerési szándékkal "puhatolt". Mivel magam is olyan ember vagyok, aki kreatívan használja a nyelvet, feltételezem, hogy ő sem Mata Hariként férkőzött a közös ismerősök közelébe, hogy lecsekkolja anyukádat.

A puhatolás egyébként azt jelenti, hogy valaki óvatosan, nem direkt módon szeretne megtudni valamit. Tehát nem azt mondja, hogy te miket csinált, mennyit keres, hány férje volt ennek az XY-nak, aki a lányom barátjának anyja, hanem kevésbé direkt módon, ami lehet még az a kategória is, ami simán belefér az emberi érdeklődésbe. Ennyiből, amit írtál, nem vonnék még le semmi negatív következtetést.

2018. jún. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok még: látod te is túlzóan fogalmazol. Ahogyan te a barátnőd anyukáját anyósnak nevezed, ő is nevezheti a sima érdeklődést kémkedésnek.
2018. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!