Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most komolyan az ilyenre mit...

Most komolyan az ilyenre mit mondanátok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel a szobába az ágyba beszélgetünk nevetünk megjegyzem nem hangosan egymás h##lyeségein a kutya is bent van velünk és vele is játszunk majd mikor a kiskutya ki megy a szobából a párom anyja frankón becsukja az ajtót úgy hogy dög meleg van. Majd vissza kinyitottuk az ajtót és megkérdezi hogy mér nyitottuk ki mi meg mondjuk neki -tök normálisan hogy azért mert meleg van ő meg -tök bu#kon flegmán elég rendesen mondja , hogy :

NEM ÉRDEKEL , majd ha a kiskutyám kijön akkor vissza becsukom ( csak mert közbe a kutya meg vissza bejött )

Na és most komolyan hogy vagytok az ilyen emberekkel?


2018. jún. 12. 20:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Erről kiírni egy kérdést teljesen értelmetlen és felesleges volt.
2018. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Nem mennék oda többet.
2018. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

Anyósod bunkó és unintelligens.

De ezt te is tudod szerintem.

2018. jún. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
24%
Az anyósok már csak ilyenek, nem? ;)
2018. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Komolyan mondom kérdező, már kezdtelek hiányolni mára.
2018. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Milyen hülye kérdés már ez.
2018. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem lehet kikérni mások véleményét ilyen dolgokról erről magyaráztam az egyik kérdésem alatt is sokan csak azért járnak ide hogy beszólogassanak a másiknak mert nekik valami nem tetszik egyébként ha valakinek is hülye kérdés lenne akkor el se olvassa és ne írjon alá ilyen egyszerű ...
2018. jún. 12. 20:56
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Nézd meg az anyját...
2018. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy nekem van meleg, de nem értem.


Azt sem tudom, hol van, miért van a párod anyja a szobátokban (mindenki egy helyen alszik?) s egyáltalán.


No mindegy.

2018. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Dehogyis... :D külön szobába vagyunk csak állandóan kint van az előszobába vagy a konyhába aztán vagy cigizik vagy tvzik vagy b#nkozik egész napja ebből áll képletesen szólva
2018. jún. 12. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!