Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Félek a bemutatástól, mit tegyek?

Félek a bemutatástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten találkozok a barátom szüleivel és kicsit félek tőle. Mit vegyek fel? Miről beszélgessek velük? Vigyek valamit? A kishúgának illene vinnem valamit? 16/l, a barátom 18

2018. jún. 24. 14:19
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
15%

A kishúgának vigyél valami csokit vagy édességet, az anyukájának bonbon-t vagy virágot vagy akár Merci csokit, ezeknek minden nő örül. Az apukájának vihetsz pálinkát, bár ez emberfüggő. Lehet őt nem vonzza ez, szóval erről a barátodat kérdezd.

Azt hogy mit vegyél fel azt nem tudom, nem nő vagyok. Erről anyukádat kérdezd.


Remélem segítettem valamiben! :)

2018. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Add onmagad ne jatszd tul a figurat es ne vigyel ajandekot! Majd a kovetkezo alkalommal csak!
2018. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Legyél természetes. Valami normális ruhát vegyél fel. Ha jó idő lesz lehet nyugodtan ruha, vagy rövidnadrág de ne legyen kint mindened. A beszélgetés úgyis jön magától, nem kell előre témákkal készülni. Szerintem nem kell senkinek vinni semmit. Majd karácsonyra :D
2018. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ne félj. Nem kell semmi extra. Azt vedd fel, amiben jól érzed magad. Mintha egy sima randi lenne. A beszélgetès tényleg jön majd magától. Azt, hogy vigyél-e valamit, kérdezd meg a barátodtól. Ő ismeri a szüleit.
2018. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%
Érdeklődj előtte a barátodtól, milyenek a szülei, gondolom, anyukája szeret főzni, elkérhetsz tőle valami finom receptet, meg mesélhetsz nekik magadról, van-e tesód, hogy ismerkedtetek meg a barátoddal, mivel foglalkoznak a szüleid, miket csinálsz szabadidődben, milyen a suli. Ruhában szolidat válassz színben és fazonban is, amiből semmid nincs kinn. Vinni szerintem semmit nem kell, hiszen nincs önálló kereseted, hogy ezreket költs. Ahogy az utolsó írta, ha még karácsonykor is együtt lesztek, akkor majd viszel ajándékot. Sok sikert!
2018. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%

Nem, nem kell vinned semmit. Ha fiú lennél, akkor kellene.

Legyél udvarias, viselkedj normálisan és nem lesz gond. A kishúga, ha tényleg kicsi, akkor vigyél neki egy tábla csokit, de ez a maximum.

2018. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
6-os vagyok. NEM, nem kell egy 16 éves lánynak SEM recepteket kéregetni a fiú anyjától. Nem 1902-ben élünk, hogy a nők a konyha körül forognak.
2018. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha fiú lenne se kellene vinnie. Nem 1902-ben élünk utolsó :D
2018. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem jutott eszembe hogy vigyek bármit ilyen alkalmakra. De olyat sem láttam hogy anyámnak hoztak volna bármit első találkozásra akár bátyám barátnői, akár enyém.
2018. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%

8,

Khm ... illemszabályok a jelen korban is érvényesek ugyanúgy, kivéve proletár körökben.


Az más, hogy 1902-ben egy 16 éves lány recepteket kéregetett, mert már eladósorban volt és így tudott bevágódni a leendő anyósnál.


Mint az ... köztudott.

2018. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!