Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túlságosan magamra vettem...

Túlságosan magamra vettem apósom szóhasználatát? Jogtalanul érzem magam sértve?

Figyelt kérdés

A rövid lényeg, elaludt náluk a fiunk, korábban, mint szokott jóval, és felvettük, indultunk vele haza.

Apósom néz a kómásan pislogó gyerekre, és gügyögés közben megkérdi, Nem hagytak aludni ezek a ronda disznók?

Párom a jelek szerint meg se hallotta. Én viszont a meglepetéstől szólni se tudtam, hogy ez meg mégis mi???

Egyrészt, velem a saját anyám se beszél így, nemhogy idegen. Hozzá képest ugye az, nem vérszerinti családtagom.

Aztán én mindig megadtam a tiszteletet, ée szerintem ez nagyon nem az.

Ja, meg azért az a véleményem, igazán bunkó, primitív dolog egy gyerek előtt a szüleit elmondani bárminek.

Ha a párom nem is veszi fel, én a következő alkalommal szólni szeretnék. De nem tudom, mennyire vagyok hisztis ettől. Amúgy mindketten olyan típusok, hogy a gyerek akarata szent, és a csúnya gonosz anya nem engedi....



2018. jún. 25. 21:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha jó a viszony, szerintem ennyiben bele kéne férni. Szerintem ez nem sértés, csak egy vicces megjegyzés akart lenni.
2018. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem felfújod a dolgot. Ne vegyél mindent magadra, ez nem ellenetek irànyult. Hidd el, ha komolyan ezt gondolná nem a gyereknek mondanà és nem gügyögne közben.
2018. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is vicces kifejezésnek szánta!
2018. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%

Csak 1 rossz vicc volt.


Nem kell egyböl behisztizni

2018. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez amolyan szóhasználat, nem kell értelmet keresni benne. Ma már a b+, és a qv anyád se azt jelenti mint régebben.
2018. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Hát jó.

Végülis egyszeri alkalom.

Hacsak nem lesz rendszeres, nem veszem magamra, és nem akadok fenn rajta.

2018. jún. 25. 22:00
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem akart megsérteni, egyszerűen ilyen primitív ember.
2018. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Igen, teljesen jogosan tartanának emiatt hisztisnek ha megemlítenéd.
2018. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
41%
Esze ágában sem volt megsérteni,simán csak paraszt.
2018. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
Csak különböző a humorotok. Mi a haverokkal is szoktuk úgy köszönteni egymást, hogy "szia, te hülye fäsz", "teeee ronda banya" és hasonlók...
2018. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!