Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt az a pont amikor a...

Mi volt az a pont amikor a hazastarsaddal kozolted, hogy elvalsz az anyja/apja miatt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 12:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen nincs, nem a szüleivel kötöttél házasságot. A házastársad miatt válsz el, aki nem szeret annyira, hogy kiálljon melletted a szüleivel szemben.
2018. jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

A szülei miatt nem tudsz elváni, csak a férj miatt.

Ha nincs távolság, belefolynak az életetekbe, nem lehet lerázni, pedig te próbálod, az a férj hibája (vagy akinek a szüleiről szó van), mert nem partner ebben, és nem a házastársa neki az első.

Elvi és jellembeli hiba is.

2018. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Én 3 évig tűrtem az Anyós rámenős zaklatását és a párom (most már Férjem) turyimutyiságát.

Akkor mondtam neki, hogy nálam betelt a pohár és ha az anyja továbbra sem tartja tiszteletben a privát szféránkat szakítunk.

Akkor végre komolyabban elbeszélgetett az anyjával, ami persze csak arra volt jó, hogy én legyek a rossz ő az áldozat.

De itt látta be a Férjem, hogy az anyja túllépte a határt és még csak a szándék sincs benne, hogy visszavegyen. Utána láttam, hogy kiáll a kapcsolatinkért. Nem volt bunkó vagy tiszteletlen, szimplán nem engedi az anyját kozelebb, mint ahogy nekünk kényelmes.


Az utolsó csepp az volt, amikor kiszámolta a ciklusomat. 😃 Tudta, hogy gyógyszert szedek és vmikor biztos megemlitettem, hogy megvan.

2018. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nálunk a férjem már kérte szépen, veszett már össze vele, de akkor sem 1 hétig meghuzza magát aztán folytatja. Mikor már bármit is kezd mondani anyósom egyből szól h hagyja rá mert ő nem kíváncsi a hulyesegeire. De akkor is. Én már a határon vagyok.
2018. jún. 27. 13:23
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ajtót nem kinyitni, telefont nem felvenni, nem hagyni, hogy beleszóljon az életetekbe. Nem kell vele vitázni, ignorálni kell.
2018. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is megfordult már a fejemben, hogy elváljak, a baba születése után. Nem azért mert nem szeretem a férjem, de nyós pajti mindenbe beleszólt, de mindenbe: hogy öltöztessem a babát, miért csak szoptatom, ha szomjas nem jó neki az anyatej, adjak vizet, meg kamillateát, mert biztos erős a tejem, azért fáj a hasa, sorolhatnám napestig. Férjem nem állt mellettem, befolyásolható volt, és mondtam, ha úgy érzi, hogy amit megbeszéltünk, nem felel meg neki, és az anyja elvei közelebb állnak hozzá (merthogy veszekedett is velem az a szipírtyó, hogy szomjan fog halni a gyerek, és hogy feljelent, stb), akkor váljunk el, lehet, hogy az anyja végre megnyugszik, én nem bírok ezen a sok veszekedésen túllendülni, csak mert nem csaholok úgy, ahogy ő mondja. Azt is mondtam, hogy törődjön bele, hogy semmit sem fogok úgy csinálni, mint az anyja, mert nekem semmi nem tetszik, ahogy csinálja, még a takarítás sem, mert azt se csinálja rendesen, nemhogy a gyereknevelést. Ekkor a férjem végre a sarkára állt, és mondta, hogy nem szólhat bele semmibe, nincsen köze az életünkhöz, csak annyi, hogy gyönyörködjön az unokában, meg szeresse.

Most is próbálkozik hülyeségekkel, de lelkiismeretfurdalás nélkül lehűtöm, nyugodtan és nem bántón, de vegye észre magát, aztán egy ideig nyugi van.

2018. jún. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
98%
Nálam tavaly karácsonykor telt be a pohár. Mindkettőnknek második házassága, öt éve vagyunk együtt, abból második éve házastársak. Karácsonykor mégis az első feleség volt hivatalos az ünnepi vacsorára, én meghívást sem kaptam. Azóta nem beszélek vele
2018. jún. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Mi akdályoz meg titeket, hogy 100% ignoráljátok?! :D
2018. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Akkor ezek szerint kiállt érted és a kapcsolatotokért...csak épp az anyja ilyen sz*r alak, szóval nehogy elválj a férjedtől ő miatta...ne add meg ezt az örömöt neki....én az anyós miatt biztos, hogy nem hagynám el a szerelmemet...nem adnám fel a boldogságomat az ő boldogságáért az kizárt...inkább ignorálnám és úgy tennék, mint aki nem hall mikor h*lyeségeket beszél vagy éppen beszól...hidd el hamar beleszoksz a semmibe vevésébe és rutinból fog menni ha találkozol vele...nem kell tőle félni, hogy leszid vagy valami, elvégre nem az anyád...ha pletykás akkor hidd el akinek pletykál is tudja, hogy sz*r keverő csak épp szeretik a történeteket...mind a ketten mellőzzétek és majd csak észre veszi magát, hogy 'hoppá, nem vagyok itt szivesen látott személy'...ha meg nem akkor mellőzzétek továbra is a társaságát..
2018. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%
*továbbra....bocsi🙂
2018. jún. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!