Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt az a pont amikor a...

Mi volt az a pont amikor a hazastarsaddal kozolted, hogy elvalsz az anyja/apja miatt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 12:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező!

Az anyós elkerülésére vonatkozó tanácsok természetesen csak akkor használhatók, ha külön laktok tőlük.

Ha nem, akkor először is verd a fejed a falba, hogy ilyen ostobaságba belementél, majd utána azon ötölj, hogy lehetne külön menni tőle. Onnantól minden egyszerűbb lenne.

2018. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Együtt élünk mert a férjem meg én előttem közösen vett velük házat. De már rajta vagyunk az ügyön és remélhetőleg még idén elkoltozunk. Csak mivel látja h tényleg komolyan gondoljuk így még jobban ellenem van. Sajnos ott tartok h lassan gyomorfekelyt kapok vagy megorulok. Tudom szarjam le de én nem tudom. Nem pletykal hanem mögöttem szid a férjem előtt. Persze ezeket hallom és teljesen kikeszulok. Félek ha elkoltozunk se lesz jobb.
2018. jún. 27. 14:42
 13/23 anonim ***** válasza:
87%

pedig tényleg le se tojd, nézz át rajta legyél te fölényben. Már én is ezt teszem, sokkal jobb azóta mióta letojom él-e vagy hal-e az anyós.

Ha tudod, hogy nincs igaza akkor nem mindegy mit mond?

2018. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Az előttem lévő utolsó mondat a telitalálat. Azon kéne elgondolkodnod, hogy mért zavar az téged annyira, ha rosszat mond rólad. Mintha önmagadban lennél bizonytalan. Ha neked stabil pozitív énképed van, azt nem tudja lerombolni.
2018. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%

Hát ha még idén biztosan elköltöztök, akkor nehogy már elválj!

Gondolj bele mekkora szemétség lenne a férjeddel szemben, hogy ő végigcsinálja veled a lakásvásárlást, aztán a végén kiderül, hogy tök fölösleges volt, mert úgyis otthagyod.

2018. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%

tudod mit volt pofája anyósnak mondani, mikor kiderült hogy a férjem félrelépett? hogy biztos én vagyok a hibás. Férjemet kiosztottam aztán anyóst és azóta át se megyek (ennek most már több mint 1 éve). = évig nyeltem, most viszont élem az életem. legutóbb is átküldtem férjemet, hogy ossza ki az anyját, mert elkezdte azt terjeszteni, hogy én milyen gonosz vagyok amiért nem akarok békülni bezzeg ő mindent megtett. Az nem érdekel ki mit gondol rólam, de anyóst előre leállítottam, hogy vagy kussoljon vagy teregessen ki ténylegesen mindent és ne a saját verzióját tolja.

Persze a férjemet küldtem, mert én erre nem vagyok energiát pazarolni :D

neked is ezt kéne tenni a talpadra állni, viszont a piszkos melót a férjedre hagyni, végülis az ő anyja.

2018. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
95%
7 év akart lenni :D
2018. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanez van nálunk is, kedves Kérdező. De én nem fogok elválni, bár pár hónapja már készültem beadni a papírokat. A férjem úgy-ahogy megpróbálja leállítani az anyját, de nem is gondolja teljesen komolyan, plusz anyós nem is hisz neki, azt feltételezi, hogy egyedül én adom a szájába a szavakat, a férjem 100%-osan őmellette áll.


Nem lehet vele mit kezdeni, sokáig vártam én is, hogy a férjem rendezze le. Rájöttem, hogy így soha nem fog menni, ÉN állítom le. Mindig. Persze próbálom szépen, bár a legszebb megfogalmazáson is megsértődik,bőg. Nem érdekel. Nehéz kibírni, mert hiába próbálom a hétköznapokat úgy élni, mintha nem létezne, azért bennem van, hogy furkálódik a hátam mögött. De mióta rájött, hogy visszapofázok neki, egy fél fokkal azért jobb, nem mer nyíltan támadni. Azon kívül ilyenkor nekem az segít, hogy mondogatom magamban, hogy ha ő hisztériázik, az még mindig az ő baja, nem az enyém. Ettől kicsit nyugodtabb vagyok.

2018. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minnel hamarabb koltozz el, es ignorald ki az eletedbol tapasztalatbol mondom, nekem tonkre tette az idegrendszerem. Amiota nem tartjuk a kapcsolatot(se a ferjemmel) mivel mar a valasnal tartottam enis annyira kikeszitett az annyja igy tenyeleges valasztas ele allitottam. Ma mar felolem terjeszthet akarmit, nyugodtabb az eletem
2018. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Marmint a ferjem minket valasztott es nem tartja o sem a kapcsolatot az annyjaval
2018. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!