Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szólnátok, ha az anyósotok...

Mit szólnátok, ha az anyósotok kilakkozná az összes körmét a 20 hós lányotoknak, úgy, hogy nem kérdez meg róla?

Figyelt kérdés
Azt hittem szívbajt kapok, amikor megláttam a lányom vörös lábujj körmeit fürdetésnél, de férjem szerint túl reagálom.

2018. júl. 2. 20:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
95%

Én is személy szerint meglepődnék, elég rendesen, szóvá tenni talán még első alkalomkor nem, de másodiknál megkérném, hogy hagyja abba.

Biztos vagyok benne, hogy rossz szándéka nem volt ezzel, nem hinném, hogy folytatni fogja. :)

2018. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
97%
Nem okoz maradandó sérülést, nem is látta senki rajtatok kívül. Nagyobb baj lenne, ha kisminkelve vinné az utcára. Ettől függetlenül szerintem is hülyeség.
2018. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%

Azaz lassan 2 éves gyerek.

Semmit nem szólnék. Röhögnék. Lefotóznám emlékbe és hagynám lekopni.

Kutya nem látja.

Ha mama újra be akarná festeni azért szólnék neki előre, hogy egyszer jó buli volt, de ne legyen rendszer.

2018. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
85%

Semmit. Biztos a kiscsaj kérte. Egy kétéves kislány már szeretni szokta a lányos csicsa dolgokat. Anno nekem a saját anyám festette ki a körmöm, mert azt szerettem volna.

Otthon ennyi megengedhető egy gyereknek. Megbeszélném anyóssal, hogy ne legyen belőle rendszer de néha teljesen belefér, semmi kárt nem tesz a kicsiben.

2018. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%
Én aranyosnak találná, nem hiszem hogy ártalmas lenne a lány egészségére^_^
2018. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
58%
*találnám
2018. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Megkérdezném hogy bírta ennyi ideig egy helyben tartani? :D
2018. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
76%
Nem szólnék semmit. Láttam más olyan kislányokat is, akinek az anyukája nem csak a körmét lakkozta ki, hanem a száját is kiirúzsozta.
2018. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
88%

#7 ugyanez jutott eszembe. 22 hónapos a kisebbik lányom, fél percet nem bír megülni, meg aztán elképzelem, ahogy kapkodott volna a kezével...

A nagyobik lányomnak (9 lesz) talán 5 évesen festettem ki először, de még most se bírja kivárni, hogy megszáradjon... :D

2018. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
37%
Ez az egész nem arról szól, hogy ki van-e lakkozva a gyerek körme, aki két éves, mindent a szájába vesz, lerágja, satöbbi, hanem arról, hogy anyóska csinált valamit a gyerekkel, amire én nem adtam engedélyt, mindezt a megkérdezésem nélkül. Az anyuka jogosan van kiakadva, anyós ugyanis felrúgta önhatalmúlag a szabályait, a helyében én is ki lennék akadva, és egy darabig biztos nem bíznám rá a gyereket, mert ha most ez, mi lesz legközelebb?
2018. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!