Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaza van anyósomnak?

Igaza van anyósomnak?

Figyelt kérdés
Párom szombaton át akarja hívni a haverokat, és tőlem várná el, hogy főzzek, süssek rájuk. 6 emberről lenne szó! Mondtam, hogy kizárt, hogy én ennyi emberre süssek, főzzek, az egész hétvégét a konyhában tölthetném, rendeljenek valamit. Anyósom erre lehordott, hogy milyen feleség vagyok (nem is vagyunk még házasok), szégyenbe hozom őt a barátai előtt, hogy, mert igenis az lenne a "dolgom", hogy terülj terülj asztalkámat varázsoljak nekik. Na ezen jól összevesztünk, mert én meg nem vallom ezeket a maradi nézeteket, hogy én a konyhában izzadjak, míg ők a medencében söröznek. Anyósom szerint, meg de, ez pont így van... Szerintetek kinek van igaza?
2018. júl. 4. 20:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Én utálok sütni- főzni, konyhába csak enni járok be, de érdekes módon ha a párom barátai átjönnek akkor szívesen sütök, főzök nekik. Valahogy ne érzem kényszernek. Talán mert amikor az én barátaim jönnek át, akkor a párom süt-főz a konyhában nekünk. (isteni finoman főz)
2018. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
69%
Nincs igaza, de ezt te is tudod.
2018. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
82%

Teljes mértékben igazad van. Egy normális kapcsolatban egy ilyen baráti összejövetelről illik a másikat is megkérdezni, illetve nem csak leosztani neki a feladatokat, esetleg megkérni ezekre. De ha nemet mond, akkor sincs probléma, hiszen lehet rendelni ezt-azt. Valamint a nagy macsó hétvégi döglésbe nem belefér a párodnak hogy grillezzen a haverokkal? Nem vagy te cseléd, hogy kiadja neked a gazdád parancsba hogy süssél-főzzél.

Anyósoddal meg ne törődj, ostoba mint egy marék lepke..


29/F

2018. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
69%

Anyósod egy földhözragadt csököttagyú kéretlenül kotkodácsoló barom.

A pasid meg kissé önzőcske, hogy be akar fogni háziszakácsnak.


Amikor én hívtam ide haverokat és volt párom, én annyit kérdeztem előtte, hogy segít-e nekem valamit összeütni és ha igent mondott, hálás voltam, ha nem volt kedve, nem hebrákoltam, megoldottam máshogy. De ha az én családomból valaki beszólt volna a páromnak, akkor kikértem volna magamnak.

2018. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
32%

Hát azért annyira ne akadj már ki ezen. Mi az, hogy 6 ember az sok? Én múltkor 14-re főztem.

Figyelj, ha a te barátaid is köztük vannak és te is velük fogod tölteni az idődet akkor főz. Ha pedig nem akkor vigyél nekik oda pl egy zacskó chipset meg inni és menj el otthonról te is a barátaidhoz vagy valahova, mert szerintem az elég gáz, hogy te vagy a “háziasszony” és nem csinálsz nekik semmit miközben otthon vagy.

2018. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
66%

1, Ha nem vagytok házasok, nem az anyósod.

2, 6 szemelyre főzni nem nagy kihívás, de ha nem akarod ne csináld.

2018. júl. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
65%
6ember tényleg nem sok, de ha most hétvégén nem akarsz nagyon robotolni, akkor szerintem semmi baj nincs abba, hogy inkább kaját rendelnek, mi pasik el vagyunk azon is, sőt szemely szerint tobbszor rendeltem volna kajat mikor parkapcsolatban voltam, de asszonyka is jol fozott es jol esett neki ha ezt jeleztem is fele, szoval dupra oromok a konyhaban. De azert beszeld meg a kiszemeltel, hogy o mit gondol errol. (Bocsi a vegen az ekezetek miatt de mennem kell)
2018. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
91%

Anyósjelölted miért tud egyáltalán erről? Minek az orrára kötni mit hogy csinàltok?

Ha medence van, kert is van, jó idő lesz grillezetek, süssetek a kertben, nem kell izzadni a konyhàban. Csinàltok salàtákat hozzà, azt'jónapot.

2018. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
56%

Neked van igazad, de azért pár tippet írok, ha mégis te főznél. :)

Az ilyen tortilla, burger dolgok jó party kaják, max össze kell vágni pár paradicsomot, hagymát, és mindenki összerakja ízlése szerint a saját kis burgerét/tortilláját. A pizza ugyan ez kb. Pizzatészta, paradicsomszósz, feltétek rádobálva, sütő. Kész. De egy finom szószos tészta is megteszi szerintem.

Én szeretek főzni, de ha vendégség van, csak összecsúsznak a dolgok, kapkodok stb, ezért csak egszerűbb, de finom ételeket szoktam csinálni.

2018. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
38%
Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha hat ember egész napos meló...
2018. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!