Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csinálnátok, ha az anyós...

Mit csinálnátok, ha az anyós azért utálna titeket, mert nem lehet gyereketek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 5. 11:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
99%
Leszarnam
2018. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Anyóst minősíti, nem téged. Aki ilyen éretlen szinten van, azzal nem érdemes háborúzni, egyszerűen távol tartod magad tőle. Önzőségre utal, hogy a saját gyermeke boldogságánál előbbre való számára, hogy unokát tudjanak neki gyártani.

Szerintem itt egyedül az a fontos, mennyire áll melletted a párod, hogyan reagál ő ebben a helyzetben az anyósra.

2018. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%

Kedves anyós😕

Amúgy lexarom.

Ne anyós mondja meg hogy éltek.

( például nevelőszülő vagy örökbefogadás.Saját tapasztalat)

2018. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Nem érdekel, hogy szeret vagy sem, nem kell a kegyeit keresnem.

Megfelelően udvarias vagyok vele, tisztelettel bánok vele, kulturált találkozásaink vannak. Ennyi.

2018. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
99%
Nem érdekelne. A gyűlölet mindig azt mérgezi igazán, aki így érez, nem pedig azt, aki a tárgya.
2018. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Kerülném a társaságát. Nem az anyósnak, apósnak, másnak kell megfeleljek hanem a páromnak. Ha a párom így döntött hogy elfogadja azt hogy nem lehetne saját gyerekem akkor az csak is kizárólag ránk tartozik. Ez olyan dolog amiről az ember nem feltétlen tehet, ezt a tényt el kell fogadni.
2018. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
Növesztenék egy külön középső ujjat csak neki. Foglalkozzon a saját dolgával.
2018. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiát/lányát szeretem, akkor átnéznék rajta, mint az üvegen.
2018. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
88%
Ugyanez a helyzet, csak annyival egeszitenem ki, h 24 vagyok a parom 22, es mar most kezdi az anyosom. Ugy van vele, h ha engem eluldoz johet a helyemre egy termekeny no. :( nekem rosszul esik, de probalom kizarni az eletembol.
2018. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdekelne anyós.

Itt valamiért minden kerdező be van fosva anyóstól, holott nem KELL vele jóban lenni,,sőt meg csak kapcsolatot tartani se ha nincs gyerek akinek a kedvéért kéne.

2018. júl. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!