Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők, ti mivel tesztelgetite...

Szülők, ti mivel tesztelgetitek a gyereketek választottját? Milyen módszerekkel nézitek meg, hogy a gyereketek párja milyen is?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy a gyereketeknek kell megfelelnie és boldoggá tennie. Viszont hallottam olyanokat, nem is egyet, hogy a kedves szülők olyan keresztkérdéseket tettek fel vagy olyan kisebb kéréseik, utasításaik voltak, amikkel le tudták "tesztelni", hogy mennyire megbízható a leendő (?) családtag és mennyire is való egymásnak a fiatalok.

Nekem eddig semmi nem volt, bár én csupán egyszer találkoztam a barátnőm szüleivel és nagyon segítőkészek voltak amellett, hogy ők akarták, hogy menjek már, mert a legidősebb gyerekük a barátnőm (18/L) és elég sokat mesélt rólam nekik, illetve azt is látták, hogy miket kapott tőlem többek közt a szülinapjára, karácsonyra és mikulásra. 20/F



2018. júl. 16. 16:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Én megkínálnálak egy pohár alkohollal, és ha elfogadod úgy kibaxlak a lakásból, hogy csak úgy nyekkesz.
2018. júl. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
az első tök jó dolgot írt. viszont amúgy egyébként kvára semmi közük hozzá hogy én kivel vagyok. ha bele mernének pofázni még meg is szakítanám a kapcsolatot köztünk, úgysem hiányoznának.
2018. júl. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem az első hülyeséget írt. Egy 20 éves fiú miért ne ihatna meg egy pohár bort, vagy egy pálinkát a vacsora mellé? Én is ittam a volt barátom szüleivel néha egy pohárral, és ő is ivott az enyémekkel ha valami alkalom volt. Felnőtt emberek vagyunk. Egyébként a tesztelgetés hülyeség. Beszélgetni kell, megismerni őt, egymást.
2018. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell az anyám ahhoz, hogy dobjam a piás pasikat.
2018. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
99%
Eszem ágában nincs tesztelgetni. Beszélgetek és megismerem idővel. Az élet nem egy rossz poénokkal teli amerikai film!
2018. júl. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem tesztelgetek.Elfogadom fiam választotjat.

Bízom abban hogy számára a megfelelő partnert társat választja ki.

A fiatalság mrg úgyis a megtapasztalásról megismerésről kell szóljon.

És magának választ társat nem nekem.



Egy anya.

2018. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

És mi következik a "tesztből"? Semmi

De szerintem egy embert meg kell ismerni és utána lehet eldönteni,hogy szimpatikus vagy sem.

Egyébként egy párkapcsolatban a szülők csak mellékszereplők.

Szerintem nincs az ilyeneknek értelme... az ember annyit tehet, hogy elmondja a gyerekének a véleményét és ennyi. A de igazából én annak sem vagyok a hívd

2018. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
*híve
2018. júl. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmi tesztelés, amikor a párom először jött el hozzánk, annak ellenére, hogy távkapcsolat lett belőle, szóval nem a szomszédból jött. Először együtt ebédeltünk, az izgatott csendből tök laza és könnyedd beszélgetés lett, a párom és a szüleim között is. 3,5 éve vagyunk együtt, azóta egyre jobb. Anyuék úgy "tesztelik" őt (ha már ennél a szónál akarunk maradni), hogy sokat beszélgetnek vele és persze látják rajtam, hogy boldog vagyok. Szerintem ennél nem kell több egy szülőnek.


L/20

2018. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
titokban napokig követem, a házuk előtt bújkálok és távcsővel kémlelem, álfészbukprofilokról írogatok neki, hogy találkozni hívjam, figyelem a szemetesüket, minden kidobott dolgot megvizsgálok, hackert fogadok, hogy törje fel az összes levelezését, minden profilját és minden messengerbeszélgetését szerezze meg nekem. poloskát dobok be az ablakán és lehallgatom.... stb. stb. addig nyomozok, míg le nem bukik és végre a fiam elé tegyem a bizonyítékokat , hogy belássa, egy nőben se bízhat meg , inkább keressen magának egy dolgos , gazdag férfit.
2018. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!