Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyi idő után tekintettek...

Mennyi idő után tekintettek rád 'családtagként' a párod családjában?

Figyelt kérdés
Érdekel mások tapasztalata. Mikor mondták nektek, hogy a családjukhoz tartozol? Vagy alap dolog volt a kezdetektől, akkor is ha nem vagytok házasok?

2018. júl. 17. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondták konkrétan, de rögtön úgy viselkedtek velem. Örültek nekem és azonnal nagyon barátságosan fogadtak.
2018. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
A kezdetektol. Anyósom azh első pillanattól menyem-kent utalt ram, a lányom pedig az unokam volt
2018. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Soha. Nem is szeretném.
2018. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön.


Anyukája kedves nő, elfogadó és igazából neki az a fontos, hogy a fia boldog legyen velem :)

2018. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ a családja melyik részére gondolsz... az anyukája és a testvére nem érzem úgy hogy elfogadtak... de a család többi tagja - nagynénik nagybácsik unokatesók nagymamák - elfogadtak.
2018. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat elejétől kezdve párom anyukája úgy emleget, hogy 'menye' vagyok. :)
2018. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha. Amikor meghalt az anyám, annyit se mondtak, hogy részvétem.
2018. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is kedvesek voltak velem, de konkrétan családtag akkor lettem, mikor az unoka (párom unokahúga) keresztanyja lettem. Utána már ment a menyemezés stb.
2018. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy azért legtöbbeknél pozitív a helyzet. :) Szerintem ez lenne az alaphelyzet.


Nekem nemrèg volt az esküvőm és akkor mondták nekem, hogy most már családtag vagyok. Majdnem 6 éve együtt vagyunk. Egy kicsit rosszul esett. Ráadádul előtte szembesültem, hogy teljes névvel voltam beírva a telefonkönyvbe és nyilván nem mindenki volt úgy. Rákèrdeztem, miért, de nyilván azt mondták, semmi diszkrimináció nincs a dologban. Meg úgy mondták ennél a telefonos dolognál, hogy most már családtag leszek. Kérdeztem is: még csak mostantól, csak a házasság miatt???

Èreztem én ezt, csak rossz volt megint szembesülni és nem is értem miért van ez így, de hát ez van.

2018. júl. 17. 11:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Kb. az elejétől... Anyós (nem hivatalosan, ami egyeseket irritál, de az engem nem érdekel, nem tudom a papírt fontosnak látni) nagyon jó fej, anyám helyett anyám. A menyének sosem mondott, inkább a lányának tart :) Mondjuk én együtt vagyok a fiával vagy 18 éve, de már a legelején is befogadott és már sok éve elértem azt a szintet, aminél nincs tovább, tényleg a saját gyermekeként kezel.
2018. júl. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!